Books: Architecture, Art

Number of items: 165

Megyeri Anna: A földre építek, az égben bízom. A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
15561.

8 000 HUF
24,02
28,07
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.], 6+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, szép állapotban.
15562.

6 000 HUF
18,02
21,05
Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A Magyar Színészeti Almanach III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.
15563.

Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A "Magyar Színészeti Almanach" III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.

4 800 HUF
14,41
16,84
Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A Magyar Színészeti Almanach VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.
15564.

Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A "Magyar Színészeti Almanach" VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.

4 800 HUF
14,41
16,84
15565.

3 600 HUF
12,63
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 5-6. Lehel Mária. (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 65-85 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15566.

3 600 HUF
12,63
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15567.

3 600 HUF
12,63
Munkácsy Mihály: Emlékeim. Bp., 1944. II. kiadás. Kiadói félvászon kötés, javított papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15568.

1 600 HUF
4,80
5,61
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,1994, Kulturtrade. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15569.

4 600 HUF
13,81
16,14
Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15570.

4 000 HUF
12,01
14,04
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,é.n., Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. Első kiadás. André Kertész fotójával Kiadói papírkötés.
15571.

1 000 HUF
3,00
3,51
Dr. Kádár Zoltán: Fáy Aladár élete és művészete. Bp.,1998,Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15572.

2 200 HUF
6,61
7,72

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.