Books: Architecture, Art

Number of items: 165

Huszka József: A székely ház. Függelékét Az árják és az ugorok érintkezéséről írta Fiók Károly. Bp. 1895. Pesti Könyvny. VII. 96 p. + XXXVI t. (részben színes) Korabeli félvászon-kötésben, szakszerűen javított gerinccel
15549.

18 000 HUF
57,69
65,93
15550.

3 000 HUF
9,62
10,99
Kaupert Pál: Sexy. Újvidék, 1970, Szerzői kiadás, (Stampa-ny.) Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Számozott (150/93.) példány. Kaupert Pál karikatúrái. A művész, Kaupert Pál (1933-1990) dedikációjával.
15551.

6 000 HUF
19,23
21,98
Lukovszky Ilona: Bőrmívesség. Kaptár. Bp.,1986, Múzsák. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15552.

4 000 HUF
12,82
14,65
Dáblin No. 5. Szombathely, 2003. 06.16. Bloomsday. Szerk.: Tóth Yoka Zsolt. Szombathely, 2003. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 250 példányban, 51-től sorszámozva. Számozatlan példány.
15553.

4 000 HUF
12,82
14,65
15554.

5 000 HUF
16,03
18,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.