Engravings

Number of items: 56

1865 Csacsinovich Endre portréja, litográfia, papír, Vereby Soma/Pollák Testvérek, 48,5×31 cm
11012.

1 400 HUF
1853 I. Mária magyar királynő, litográfia, papír, a Családi lapok melléklete, 33,5×26,5 cm
11013.

2 400 HUF
cca 1850 Das neue Museum in Dresden, acélmetszet, 11×17 cm
11014.

800 HUF
Murillo után: Bartolomé Esteban Murillo portréja, litográfia, papír, jelzett, feliratozva, 27×19,5 cm
11015.

1 600 HUF
cca 1900 Rembrandts Daughter, acélmetszet, A. H. Payne, Drezda/Lipcse, 25,5×20 cm
11016.

cca 1900 Rembrandt's Daughter, acélmetszet, A. H. Payne, Drezda/Lipcse, 25,5×20 cm

1 600 HUF
7 db különféle német acélmetszet, jelzettek, különböző méretben
11017.

7 000 HUF
18,92
20,59
Mária Anna Carolina királyné portréja, rézmetszet, papír, 27×19,5 cm
11018.

2 400 HUF
cca 1900 Haydns Monument in der Peterskirche zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm
11019.

cca 1900 Haydn's Monument in der Peterskirche zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm

1 000 HUF
cca 1900 Neues Thor zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm
11020.

1 000 HUF
cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstocks Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstocks Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. /   22 large engravings of Klopstocks Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstocks Messias. In half-leather case, in good condition.
11021.

cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. / 22 large engravings of Klopstock's Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstock's Messias. In half-leather case, in good condition.

70 000 HUF
189,19
205,88
cca 1870 Európai népviseletek. 4 db litográfia / European folkwear. 4 lithographies 15x24 cm
11022.

3 000 HUF
11023.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF