Art-ceramics

Number of items: 44

K. Kende Judit (1903-1979): Asztali lámpa, mázas kerámia, jelzett, hibátlan,működik, m: 36 cm, bura nélkül: 25 cm.
11109.

6 500 HUF
20,97
24,07
Dabóczi Mihály (1905-1980): Fekvő akt. Mázas kerámia, jelzett, 24x19 cm
11110.

7 000 HUF
22,58
25,93
Gosztonyi Mária (1893-1989): négyszemélyes mokkás készlet: 4 db csésze+alj, tejkiöntő, kiöntő, tál, cukortartó; mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, különböző méretben
11111.

8 000 HUF
25,81
29,63
Gorka Géza (1894-1971): Váza. Mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), restaurált, m: 11 cm
11112.

4 800 HUF
15,48
17,78
20
Reményi József (1887-1977): És add meg nekünk. Terrakotta homlokzati dombormű, sérült, jelzés nélkül, 60×47 cm, mélysége: 10 cm
11113.

60 000 HUF
193,55
222,22
Albrecht Júlia (1948-): Egészségedre mázas kerámia korsó, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11114.

2 000 HUF
6,45
7,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.