Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 20

Amerikai Egyesült Államok 1893. Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLDS COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO Sn emlékérem füllel. Szign.: K.W.Z. (37mm) T:2 USA 1893. Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLDS COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO Sn commemorative medal with ear. Sign.: K.W.Z. (37mm) C:XF
31323.

Amerikai Egyesült Államok 1893. "Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLD'S COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO" Sn emlékérem füllel. Szign.: K.W.Z. (37mm) T:2 USA 1893. "Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLD'S COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO" Sn commemorative medal with ear. Sign.: K.W.Z. (37mm) C:XF

2 600 HUF
7,03
7,65
Ausztria / Bécs 1912. XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus ezüstözött Br emlékérem eredeti dísztokban, benne Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10. gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 Austria / Vienna 1912. XXIIIrd International Eucharistic Congress silver plated Br commemorative medallion in original case with Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10. makers mark (50mm) C:AU,XF
31324.

Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" ezüstözött Br emlékérem eredeti dísztokban, benne "Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10." gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" silver plated Br commemorative medallion in original case with "Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10." makers mark (50mm) C:AU,XF

3 000 HUF
31325.

1 400 HUF
31326.

2 600 HUF
7,03
7,65
Ausztria 1988. 150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich aranyozott fém emlékérem (28mm) T:1-,2 Austria 1988. 150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich gilt metal commemorative medal (28mm) C:AU,XF
31327.

Ausztria 1988. "150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich" aranyozott fém emlékérem (28mm) T:1-,2 Austria 1988. "150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich" gilt metal commemorative medal (28mm) C:AU,XF

1 000 HUF
Ausztria DN 1683 Bécs felmentése Br emlékérem (39mm) T:2- fülnyom Austria ND The Relief of Vienna 1683 Br commemorative medal DIESE MÜNTZ / ZEIGET DIE Ao. 1683 / 14/4 IUL. VON MAHUMED IV / BELAGERTE STATT WIEN / WELCHE ABER DURCH GOTT / UND DER KAYS: POLN: UND / REICHS-VöLCKER TAPFER: / KEIT DEN 12/2 SEPT: WIER: / DER DAVON BEFREY: / ET WORDEN (39mm) C:VF ear mark
31328.

Ausztria DN "1683 Bécs felmentése" Br emlékérem (39mm) T:2- fülnyom Austria ND "The Relief of Vienna 1683" Br commemorative medal "DIESE MÜNTZ / ZEIGET DIE Ao. 1683 / 14/4 IUL. VON MAHUMED IV / BELAGERTE STATT WIEN / WELCHE ABER DURCH GOTT / UND DER KAYS: POLN: UND / REICHS-VöLCKER TAPFER: / KEIT DEN 12/2 SEPT: WIER: / DER DAVON BEFREY: / ET WORDEN" (39mm) C:VF ear mark

10 000 HUF
27,03
29,41
Bulgária 1988. Szovjet-bolgár közös űrrepülés ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:2 (eredetileg PP) Bulgaria 1988. Soviet-Bulgarian Space Flight silver plated metal commemorative medal (39mm) C:XF (originally PP)
31329.

Bulgária 1988. "Szovjet-bolgár közös űrrepülés" ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:2 (eredetileg PP) Bulgaria 1988. "Soviet-Bulgarian Space Flight" silver plated metal commemorative medal (39mm) C:XF (originally PP)

1 000 HUF
Franciaország 1855. Exposition Universelle de 1855 - Meadille dHonneur a Alexandre Pere & Fils kétoldalas Br emlékérem. Szign.: A. Garnier (44,5mm) T:2 France 1855. Exposition Universelle de 1855 - Meadille dHonneur a Alexandre Pere & Fils double-sided Br commemoratie medallion. Szign.: A. Garnier (44,5mm) C:XF
31330.

Franciaország 1855. "Exposition Universelle de 1855 - Meadille d'Honneur a Alexandre Pere & Fils" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: A. Garnier (44,5mm) T:2 France 1855. "Exposition Universelle de 1855 - Meadille d'Honneur a Alexandre Pere & Fils" double-sided Br commemoratie medallion. Szign.: A. Garnier (44,5mm) C:XF

2 200 HUF
5,95
6,47
Franciaország 1900. Monnaie de Paris párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. Monnaie de Paris coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU
31331.

Franciaország 1900. "Monnaie de Paris" párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. "Monnaie de Paris" coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU

5 000 HUF
31332.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kanada 1967. A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU
31333.

Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + "Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja" Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + "Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion" Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU

4 000 HUF
Olaszország 1906. Internazionale di Milano - Ricordo dellEsposizione fém emlékére a milánói kiállítás emlékére (29mm) T:3 durva ph., ly. Italy 1906. Internazionale di Milano - Ricordo dellEsposizione metal commemorative medal (29mm) C:F strong edge error, hole
31334.

Olaszország 1906. "Internazionale di Milano - Ricordo dell'Esposizione" fém emlékére a milánói kiállítás emlékére (29mm) T:3 durva ph., ly. Italy 1906. "Internazionale di Milano - Ricordo dell'Esposizione" metal commemorative medal (29mm) C:F strong edge error, hole

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF