Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 50

1894. Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója aranyozott Br emlékmedál füllel (28mm) T:1-
31387.

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" aranyozott Br emlékmedál füllel (28mm) T:1-

1 000 HUF
1902. Kossuth Lajos 1802-1902 születésének 100. évfordulójára, Br emlékérem füllel, nem eredeti szalagon (29,5mm) T:2
31388.

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára, Br emlékérem füllel, nem eredeti szalagon (29,5mm) T:2

1 600 HUF
~1910. Küzdj és bízva bízzál / Verseny díj peremén jelzett Ag díjérem mellszalagon, a szalagon Budapest Morzsányi gyártói jelzéssel (~17g/34mm) T:2 patina
31389.

~1910. " "Küzdj és bízva bízzál / Verseny díj" peremén jelzett Ag díjérem mellszalagon, a szalagon "Budapest Morzsányi" gyártói jelzéssel (~17g/34mm) T:2 patina

3 800 HUF
10,27
11,18
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.
31390.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. A Nemzeti Áldozatkészség Szobra zománcozott Br jelvény, hátlapon HIVATALOS KIADVÁNY felirattal, vízszintes tűvel (47x25tmm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Statue of the National Generosity enamelled Br badge with horizontal pin, on the back HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue) (47x25mm) C:XF
31391.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal, vízszintes tűvel (47x25tmm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge with horizontal pin, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x25mm) C:XF

3 000 HUF
1917. Európai Vasutas Football Bajnokság Budapest 1947 zománcozott jelvény, nemzetiszín szalagon, szalagba SAJTÓ felirat nyomva, BOCZÁN KÁROLY gyártói matricával T:2,2-
31392.

1917. "Európai Vasutas Football Bajnokság Budapest 1947" zománcozott jelvény, nemzetiszín szalagon, szalagba "SAJTÓ" felirat nyomva, "BOCZÁN KÁROLY" gyártói matricával T:2,2-

3 200 HUF
8,65
9,41
~1920-1930. Zománcozott piarista kitűző, hátoldalán JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel (22mm) T:1-,2
31393.

~1920-1930. Zománcozott piarista kitűző, hátoldalán "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (22mm) T:1-,2

1 600 HUF
~1920-1930. Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség erő egyetértés - I. díj aranyozott díjérem szalagon T:2
31394.

~1920-1930. "Pozsonyi Torna Egyesület 1880 / Épség erő egyetértés - I. díj" aranyozott díjérem szalagon T:2

4 000 HUF
31395.

500 HUF
1,35
1,47
Exner Károly (1850-1919) 1922.MLTC - Az érdem jeléül jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15. (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina
31396.

Exner Károly (1850-1919) 1922."MLTC - Az érdem jeléül" jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Gödöllő járás tennisz bajnokának - Férfi páros - Mátyásföld 1922. aug. 15." (44,35g/0.800/56x37mm) T:2 patina

11 000 HUF
29,73
32,35
~1930-1949. 10db klf turista jelvény, közte több DSC zománcozott jelvény + 1930. Turisták évkönyve használt állapotban T:2 egy kitűzőnél letört tű
31397.

~1930-1949. 10db klf turista jelvény, közte több "DSC" zománcozott jelvény + 1930. "Turisták évkönyve" használt állapotban T:2 egy kitűzőnél letört tű

10 000 HUF
27,03
29,41
13
~1930. A Felvidékért festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2
31398.

~1930. "A Felvidékért" festett Br kitűző, piros (21x23mm) T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF