Books: Travelling, Local History

Number of items: 240

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1849- és 1850. évi kiadás. Pest, 1850, Trattner-Károlyi, 16+192+144+112 p.+ 1 t.(kihajtható térkép; Magyar és Erdély ország közönséges földképe.) Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel, magánkönyvtári pecsétekkel az elülső szennylapon, a térkép szakadt.
15000.

[Losontzi István]: Hármas Kis-Tükör, melly Magyarország' I. Legujabb földleirását, II. Régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' Magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét hiven ábrázolja. Magyarország és Erdély földabroszával. XIII. toldalékkal. 1849- és 1850. évi kiadás. Pest, 1850, Trattner-Károlyi, 16+192+144+112 p.+ 1 t.(kihajtható térkép; Magyar és Erdély ország közönséges földképe.) Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel, magánkönyvtári pecsétekkel az elülső szennylapon, a térkép szakadt.

28 000 HUF
90,32
102,94
15001.

11 000 HUF
35,48
40,44
15002.

4 600 HUF
14,84
16,91
Halász Mihály: Drezda. Bp.,1884, Hunyadi Mátyás-ny., 274 p.+ 1t. színes, litografált térkép melléklettel. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó két lap és a térkép kijár. Nagyon ritka várostörténeti munka. Mihály Halász: Dresda. Budapest, 1884, Mátyás Hunyadi Press, 274 p. With colourful litographed map of Dresda. Half-linen-binding, in Hungarian language, with a little bit worn cover, the last pages and the map is coming out. Rare!
15003.

1 000 HUF
3,23
3,68
15004.

8 000 HUF
25,81
29,41
15005.

9 000 HUF
29,03
33,09

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.