Books: Tales

Number of items: 65

Z. Tábori Piroska: A Hóvár-szálló vendégei. Fejes Gyula rajzaival. Bp.,1937,Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított kötéssel.
16085.

2 200 HUF
7,10
8,09
Gerald Durrell: Léghajóval a világ körül. Graham Percy rajzaival. Fordította: Barabás András. Bp.,1990, Park. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
16086.

4 800 HUF
15,48
A hegyi szellem. Válogatta és a mesemagyarázót írta Dégh Linda. Reich Károly rajzaival. Népek meséi III. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp.,(1957), Móra. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két kijáró lappal, laza fűzéssel.
16087.

2 600 HUF
8,39
9,56
10
Robin Hood. A magyar ifjúság számár átd. Menyhárd Sebestyén. Sebők Imre rajzaival. Hozzákötve: Robin Hood, a bujdosók vezére. A magyar ifjúság számár átd. Menyhárd Sebestyén. Sebők Imre rajzaival. Hozzákötve: Robin Hood, a bujdosók vezére. A magyar ifjúság számára átd. Menyhárd Sebestyén. Sebők Imre rajzaival. Kiadói kolligátum. Bp. (1940.) Hungária. Javított kiadói kartonálásban.
16088.

2 600 HUF
8,39
9,56
A.A.Milne: Micimackó. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest Shepard képeivel. Bp.,(1957),Kossuth, 123 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, a hátsó borítón és a könyvben gyerekrajzzal, színezéssel.
16089.

3 000 HUF
9,68
11,03
16090.

2 600 HUF
8,39
9,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.