Books: Railways, locomotives

Number of items: 24

Diesel-vontatójárművek. Jegyzet. A diesel-mozdonyvezetői tanfolyamok számára I-III. kötet. A III. kötet az ábrákat tartalmazza. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1970, KPM Vasúti Főosztály 2. Személyzeti és Oktatási Szakosztálya. Félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban. Nagyon ritka!
15953.

8 000 HUF
25,81
29,63
Kirchner Attila-Tóth Sándor-Villányi György: MÁV 324 sorozatú gőzmozdonyai. Magyar Mozdonyok. hn.,2012, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15955.

5 000 HUF
16,13
18,52
Köller László-Lovas József-Mezei István: Nagysebességű vasutak. Bp.,2007 MÁV. Kiadói kartonált papírkötés,
15956.

4 000 HUF
12,90
14,81
Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány.  Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György.
15957.

Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány. "Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György."

4 200 HUF
15,56
Dr. Erdélyi Tibor-Maráz Béla-Trencséni Zsigmond: Vasúti vontatójárművek üzeme és üzemi berendezései. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
15958.

3 800 HUF
12,26
14,07
Vasúttechnikai kézikönyv. Szerk.: Prof. Dr. Zobory István. Bp.,2006, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel.
15959.

3 000 HUF
9,68
11,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.