Books: Railways, locomotives

Number of items: 24

Diesel-vontatójárművek. Jegyzet. A diesel-mozdonyvezetői tanfolyamok számára I-III. kötet. A III. kötet az ábrákat tartalmazza. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1970, KPM Vasúti Főosztály 2. Személyzeti és Oktatási Szakosztálya. Félvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban. Nagyon ritka!
15953.

5 000 HUF
Kirchner Attila-Tóth Sándor-Villányi György: MÁV 324 sorozatú gőzmozdonyai. Magyar Mozdonyok. hn.,2012, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15955.

5 000 HUF
Köller László-Lovas József-Mezei István: Nagysebességű vasutak. Bp.,2007 MÁV. Kiadói kartonált papírkötés,
15956.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány.  Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György.
15957.

Dr. Sostarics György-Dr. Balogh Viktor: Vasúti járművek. Bp.,1991, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borító sarkokkal. A szerzők által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány. "Mezei Pista barátunknak a szerzők. 1991.11.08. Sostarics György."

3 200 HUF
8,65
9,41
Dr. Erdélyi Tibor-Maráz Béla-Trencséni Zsigmond: Vasúti vontatójárművek üzeme és üzemi berendezései. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
15958.

2 800 HUF
7,57
8,24
Vasúttechnikai kézikönyv. Szerk.: Prof. Dr. Zobory István. Bp.,2006, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel.
15959.

3 000 HUF
A vasúti technika kézikönyve. 1-2. kötet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp.,1975-1977, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a második kötet borítóján kis szakadásokkal.
15960.

3 000 HUF
MÁV Zrt. Vasúti járműalbum. I. kötet. Személy-, és motorkocsik, motorvonatok. Műszaki adatok és jellegrajzok. Szerk.: Mezei István. Bp.,2007, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban./ Hungarian State Railways Co. Rolling Stock Album. I. volume: Carriages, railcars and multiple units. Technical Data and General Arrangement Drawings. Bp.,2007, MÁV. Paperbinding, in Hungarian language.
15961.

3 000 HUF
16
Vasúti fékberendezések javítása üzemeltetési problémái fékezéstechnika jövője című nemzetközi konferencia anyaga. Összeáll.: Horváth József. Bp.,é.n.,Közlekedéstudományi Egyesület Landler Jenő Járműjavító Szakcsoport,(MÁVTI Rota-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 200 példányban.
15962.

"Vasúti fékberendezések javítása üzemeltetési problémái fékezéstechnika jövője" című nemzetközi konferencia anyaga. Összeáll.: Horváth József. Bp.,é.n.,Közlekedéstudományi Egyesület Landler Jenő Járműjavító Szakcsoport,(MÁVTI Rota-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 200 példányban.

2 000 HUF
Handbuch-Das System Bahn. Szerk.: Dietmar Lübke. Hamburg, 2008, DVV Media Group. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Hardback, in German language.
15963.

2 000 HUF
Mezei István: MÁV Triebfahrzeug-Album. 1868-1993. (MÁV Vonztatójármű album.) Bp.,[1993],MÁV-KÖZDOK. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. /Paperbinding, in German language.
15964.

2 000 HUF
Magyar Vasúttörténet 5. kötet: 1915-től 1944-ig. Bp.,1997, MÁV-Közlekedési Dokumentációs Kft. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15965.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF