https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 204

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Wertner Mór: A középkori délszláv uralkodók genealógiai története. [Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XXVIII. kötet.] Temesvár, 1891, [Szabó Ferenc], Csanád-Egyházmegyei Ny., 4+266 p.+ XII kihajtható genealógiai tábla. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a táblákon kis foltok, a címoldal előtti elülső előzéklap hiányzik.
15301.
 

Dr. Wertner Mór: A középkori délszláv uralkodók genealógiai története. [Történeti, nép- és földrajzi könyvtár. XXVIII. kötet.] Temesvár, 1891, [Szabó Ferenc], Csanád-Egyházmegyei Ny., 4+266 p.+ XII kihajtható genealógiai tábla. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a táblákon kis foltok, a címoldal előtti elülső előzéklap hiányzik.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,21
EUR
,
3,66
USD
Number of bids:
5
Csaplár Bendek: Révai Miklós élete I-III. kötet. Bp., 1881-1886, Aigner Lajos,(Rudnyánszky A-ny.), 1 t.+2+357+4+416+4+432 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, a II. kötetbe a papírborítót is bekötötték, a II. kötetben ceruzás bejelölésekkel, az I. kötet foltos, címlapja kissé szakadt, a címkép foltos, a III. kötet utolsó három lapja kissé foltos. A IV. kötet hiányzik. Dr. Gerecze Péter (1856-1914) régész, művészettörténész, egyetemi tanár névbélyegzőjével.
15302.
 

Csaplár Bendek: Révai Miklós élete I-III. kötet. Bp., 1881-1886, Aigner Lajos,(Rudnyánszky A-ny.), 1 t.+2+357+4+416+4+432 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, a II. kötetbe a papírborítót is bekötötték, a II. kötetben ceruzás bejelölésekkel, az I. kötet foltos, címlapja kissé szakadt, a címkép foltos, a III. kötet utolsó három lapja kissé foltos. A IV. kötet hiányzik. Dr. Gerecze Péter (1856-1914) régész, művészettörténész, egyetemi tanár névbélyegzőjével.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,64
EUR
,
29,30
USD
Number of bids:
0
Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!
15303.
 

Bertand Russell: Kína és a kínai probléma. Angol eredetiből fordította és a bevezető részt írta: Geszti Lajos. Bp., (1932), Athenaeum Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói egészvászon kötésben. A fordító dedikációjával!

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,82
EUR
,
14,65
USD
Number of bids:
0
Francisco Carolo Palma (Pálma Károly Ferenc (1735-1787)): Notitia Rerum Hungaricarum. Editio III. Pars I-III. Pestini-Budae, et Cassoviae (Pest-Buda-Kassa), 1785, Sumptibus I. M. Weingand, et J. G. Koepf Bibliopol, (Typis Catharinae Landerer Viduae), 1 t.+6+783+13 p. + 1 t. (kihajtható); 630 +10 p. + 6 t. (kihajtható); 590 + 12 p. + 7 t. (kihajtható). Harmadik kiadás. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben és kartonált papírkötésben, a félvászon borító kopott, foltos, a kartonált papírborító viseltes, az I. kötet foltos, a címkép és az első három lap, valamint a 2., 13., 15., 16., 17., 18. oldalakon javítás, egy lap kijár, a II. kötetben a címlap kijár, a III. kötet kissé foltos, egy lap kijár.
15304.
 

Francisco Carolo Palma (Pálma Károly Ferenc (1735-1787)): Notitia Rerum Hungaricarum. Editio III. Pars I-III. Pestini-Budae, et Cassoviae (Pest-Buda-Kassa), 1785, Sumptibus I. M. Weingand, et J. G. Koepf Bibliopol, (Typis Catharinae Landerer Viduae), 1 t.+6+783+13 p. + 1 t. (kihajtható); 630 +10 p. + 6 t. (kihajtható); 590 + 12 p. + 7 t. (kihajtható). Harmadik kiadás. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötésben és kartonált papírkötésben, a félvászon borító kopott, foltos, a kartonált papírborító viseltes, az I. kötet foltos, a címkép és az első három lap, valamint a 2., 13., 15., 16., 17., 18. oldalakon javítás, egy lap kijár, a II. kötetben a címlap kijár, a III. kötet kissé foltos, egy lap kijár.

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
76,92
EUR
,
87,91
USD
Number of bids:
0
Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 1-6. kötet. Ujonnan átdolgozta Dr. Hatvani Mihály. Pest, 1860-1863, Heckenast Gusztáv, IV+501+1 p.; 736 p.;2+725+1 p.;543+1 p.;455+1 p.;422+1 p. Második kiadás (1-2 kötet). Új dolgozat (3-6. kötet). Korabeli aranyozott félvászon-kötés, a borítók és a gerincek kissé kopottasak, a II. kötet gerince kissé sérült, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.
15305.
 

Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 1-6. kötet. Ujonnan átdolgozta Dr. Hatvani Mihály. Pest, 1860-1863, Heckenast Gusztáv, IV+501+1 p.; 736 p.;2+725+1 p.;543+1 p.;455+1 p.;422+1 p. Második kiadás (1-2 kötet). Új dolgozat (3-6. kötet). Korabeli aranyozott félvászon-kötés, a borítók és a gerincek kissé kopottasak, a II. kötet gerince kissé sérült, de belül jó állapotban, festett lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
70,51
EUR
,
80,59
USD
Number of bids:
0
Pauer János: Az egyházi rend érdeme Magyarország történetében. Árpádok időszakától korunkig. Két kötetben.  Székesfehérvár, 1847. Özv. Számmer Pálné. XVI + II + 518 p. Fűzve, kiadói papírborítékban, megkímélt állapotban.
15306.
 

Pauer János: Az egyházi rend érdeme Magyarország történetében. Árpádok időszakától korunkig. Két kötetben. Székesfehérvár, 1847. Özv. Számmer Pálné. XVI + II + 518 p. Fűzve, kiadói papírborítékban, megkímélt állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
44,87
EUR
,
51,28
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment