Books: Architecture, Art

Number of items: 149

The Secular and Ecclesiastical Treasuries. Illustrated guide. Kunsthistorisches Museum Vienna. Salzburg, 2005, Residenz Verlag. Angol nyelven, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés./ Paperbinding, in English language.
15629.

1 800 HUF
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982, Corvina - Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóval.
15630.

1 000 HUF
15631.

2 200 HUF
5,95
6,47
15632.

3 000 HUF
M. C. Escher: Grafikák és rajzok. Fordította Vajda Kornél. Bp., 1992, Benedikt Taschen - Kulturtrade Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15633.

3 200 HUF
8,65
9,41
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, sérült kötéssel kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Megjelent 3000 példányban.
15634.

800 HUF
Szacsvay Éva: Üvegképek. Catalogi Musei Ethnographiae. Bp.,1996, Néprajzi Múzeum-Vízió Művészeti Alkotóközösség. Kiadói papírkötésben.
15635.

800 HUF
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei II. 52 képpel illusztrált katalógus. Bp, 1941. Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, apró szakadással
15636.

1 600 HUF
A festő-Petőfi Vágó Pál. Almanach forrásközlő hírnök. Szerk.: Vágó Pálné. Bp., 2006, Vágó Pál Emlékbizottság Alapítvány. Kiadói papír-kötésben, jó állapotban.
15637.

"A festő-Petőfi" Vágó Pál. Almanach forrásközlő hírnök. Szerk.: Vágó Pálné. Bp., 2006, Vágó Pál Emlékbizottság Alapítvány. Kiadói papír-kötésben, jó állapotban.

1 600 HUF
15638.

1 200 HUF
15639.

1 600 HUF
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1931, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával! Kissé kopott vászonkötésben.
15640.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF