Books: Architecture, Art

Number of items: 149

15533.

12 000 HUF
38,71
44,44
15534.

7 000 HUF
22,58
25,93
Kabdebó Gyula: Budapest Székesfőváros kislakás és iskola építkezései. A Magyar Építőművészet külön füzete 1913. december. Bp., 1913, Pária. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
15535.

Kabdebó Gyula: Budapest Székesfőváros kislakás és iskola építkezései. A Magyar Építőművészet külön füzete 1913. december. Bp., 1913, "Pária." Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.

5 000 HUF
16,13
18,52
15536.

3 600 HUF
11,61
13,33
15537.

4 600 HUF
14,84
17,04
Székely Aladár fényképei: írók és művészek. Első sorozat. Bp., [cca 1915], Jókai és Lőbl. Foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15538.

8 000 HUF
25,81
29,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.