Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 13

Amerikai Egyesült Államok ~1982. Liberty befektetési ezüsttömb (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina USA ~1982. Liberty silver bar (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) C:PP fingerprint, patina
30993.

Amerikai Egyesült Államok ~1982. "Liberty" befektetési ezüsttömb (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina USA ~1982. "Liberty" silver bar (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) C:PP fingerprint, patina

5 000 HUF
30994.

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria DN Mozart / Szülőháza Salzburgban Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND Mozart / Mozarts birthplace in Salzburg Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF
30995.

Ausztria DN "Mozart / Szülőháza Salzburgban" Zn emlékérem (38mm) T:2,2- Austria ND "Mozart / Mozart's birthplace in Salzburg" Zn commemorative medallion (38mm) C:XF,VF

3 000 HUF
Ausztria DN Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért Br emlékérem, eredeti A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10 gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe Br commemorative medallion in original A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10 makers case (72,45g/60mm) C:XF
30996.

Ausztria DN "Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért" Br emlékérem, eredeti "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND "Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe" Br commemorative medallion in original "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" makers case (72,45g/60mm) C:XF

6 000 HUF
Franciaország ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj) peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War) Br commemorative medal, marked on edge, in case. SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA Sign.: Paul Grandhomme (50mm) C:XF the case is damaged
30997.

Franciaország ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physical training - Military Preparation - Award of the Minister of War)" Br commemorative medal, marked on edge, in case. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Sign.: Paul Grandhomme (50mm) C:XF the case is damaged

5 000 HUF
Franciaország DN Bölcsesség és Gazdagság fém emlékérem (35,5mm) T:2,2- több ph. France ND Wisdom and Fortune metal commemorative medallion (35,5mm) C:XF,VF several edge errors
30998.

Franciaország DN "Bölcsesség és Gazdagság" fém emlékérem (35,5mm) T:2,2- több ph. France ND "Wisdom and Fortune" metal commemorative medallion (35,5mm) C:XF,VF several edge errors

1 000 HUF
Lengyelország ~1978. Janusz Korczak Br emlékérem (75mm) T:2 Poland ~1978. Janusz Korczak Br commemorative medal (75mm) C:XF
30999.

Lengyelország ~1978. "Janusz Korczak" Br emlékérem (75mm) T:2 Poland ~1978. "Janusz Korczak" Br commemorative medal (75mm) C:XF

1 000 HUF
Német Birodalom / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph.  German Empire / Frankfurt ~1900. Goethe / 1826 Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error
31000.

Német Birodalom / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br emlékérem dísztokban. Szign.: LOOS - KÖNIG (43mm) T:2 ph. German Empire / Frankfurt ~1900. "Goethe / 1826" Br medallion in case. Sign.: LOOS - KÖNIG (43mm) C:XF edge error

4 000 HUF
Németország DN 40 éves a Duisburgi Állatkert fém zseton (30mm) T:2(PP) patina Germany ND 40 Jahre Zoo Duisburg metal jeton (30mm) C:XF(PP) patina
31001.

Németország DN "40 éves a Duisburgi Állatkert" fém zseton (30mm) T:2(PP) patina Germany ND "40 Jahre Zoo Duisburg" metal jeton (30mm) C:XF(PP) patina

1 000 HUF
~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schillers home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF
31002.

~1847. Schiller házának megvétele alkalmából kiadott Br emlékérem dísztokban. Szign.: FACIUS (42mm) T:2 ~1847. Commemorating the acquisition of Schiller's home. Br medallion in case. Sign.: FACIUS (42mm) C:XF

4 000 HUF
~1885. Ludwig van Beethoven / Nagy Zenei Fesztivál a Beethovenhalleban Zn emlékérem (39mm) T:2 ph. ~1885. Ludwig van Beethoven / Great Music Festival in Beethovenhalle Zn commemorative medallion (39mm) C:XF edge error
31003.

~1885. "Ludwig van Beethoven / Nagy Zenei Fesztivál a Beethovenhalleban" Zn emlékérem (39mm) T:2 ph. ~1885. "Ludwig van Beethoven / Great Music Festival in Beethovenhalle" Zn commemorative medallion (39mm) C:XF edge error

3 000 HUF
1986. 30 éves a WWF / Afrikai elefánt fém emlékérem HUGUENIN jelzéssel (38mm) T:1- (eredetileg PP)  1986. WWF - 30 years / African Elephant metal commemorative medal with HUGUENIN makers mark (38mm) C:AU (originally PP)
31004.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF