Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 62

30398.

3 000 HUF
9,62
10,99
Berán Lajos (1882-1943) 1930. Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930 Br emlékérem (65mm) T:2-,3 több ph.
30399.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Goldberger Sam. F. és Fiai Részvénytársaság / Goldberger-Bemberg Kirakatverseny 1930" Br emlékérem (65mm) T:2-,3 több ph.

3 200 HUF
10,26
11,72
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ-Nemzeti Munkahét Br emlékérem (60mm) T:2
30400.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" Br emlékérem (60mm) T:2

2 600 HUF
8,33
9,52
Berán Lajos (1882-1943) 1935. Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel Bírkozó cs. 1935 bajnok gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph.  HPII. 278
30401.

Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületének Ligája" Ag díjérem, hátoldalon nehezen kivehető fémjel "Bírkozó cs. 1935 bajnok" gravírozással (24,15g/37mm) T:2 kis ph. HPII. 278

3 600 HUF
11,54
13,19
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:1-  Adamo KE35
30402.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:1- Adamo KE35

1 000 HUF
3,21
3,66
Borsos Miklós (1906-1990) 1986. Budapesti Könyvipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV Br érem (69mm) + Beck András(?) (1911-1985) DN Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja - Kisvárda Br plakett tokban (98mm) T:2
30403.

Borsos Miklós (1906-1990) 1986. "Budapesti Könyvipari Szövetkezetek Szövetsége - BNV" Br érem (69mm) + Beck András(?) (1911-1985) DN "Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja - Kisvárda" Br plakett tokban (98mm) T:2

5 000 HUF
16,03
18,32

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.