Books: Technics

Number of items: 31

Pannónia motorkerékpár témájú könyvek, 7 db:   Alkatrészjegyzék a Pannonia 250 cm3. TLT, TLF, TLD, TLB, és TLB-M típusú motorkerékpárokhoz. Bp.,é.n., Pannonia - Csepel Vas és Fémművek Külkereskedelmi Vállalata. Kiadói kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal.  Pannonia de Luxe. 250 CC. Alkatrészjegyzék. Bp.,é,n., Pannonia - Csepel Vas és Fémművek Külkereskedelmi Vállalata. Kiadói egészvászon-kötés, magyar, német, francia, és angol nyelven.  Balogh György-Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása. (TL 250/F, TL 250/D, TL 250/B típusok.) Bp.,1960, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.  Ugyan ennek az orosz nyelvű kiadása. Bp., Csepel Vas és Fémművek. Kiadói egészvászon-kötés.  Pannonia 250 CCM. Betriebsanleitung und Reparaturhandbuch für di Motorräder. Bp.,(1964),Csepel Stahl- und Metallwerke. Kiadói papírkötés, német nyelven.   Betriebsanleitung Pannonia de Luxe 250. Bp.,é.n., RM-Werke. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, német nyelven.   Reparaturhandbuch für Motorräder. Pannonia 250 CCM. Bp.,(1959), Csepel Stahl- und Metall-Werke./   Books about Pannonia motorcycles, 7 pc, in different conditions.
15901.

Pannónia motorkerékpár témájú könyvek, 7 db: Alkatrészjegyzék a Pannonia 250 cm3. TLT, TLF, TLD, TLB, és TLB-M típusú motorkerékpárokhoz. Bp.,é.n., Pannonia - "Csepel Vas és Fémművek Külkereskedelmi Vállalata." Kiadói kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, aláhúzásokkal. Pannonia de Luxe. 250 CC. Alkatrészjegyzék. Bp.,é,n., Pannonia - "Csepel Vas és Fémművek Külkereskedelmi Vállalata." Kiadói egészvászon-kötés, magyar, német, francia, és angol nyelven. Balogh György-Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása. (TL 250/F, TL 250/D, TL 250/B típusok.) Bp.,1960, Műszaki. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Ugyan ennek az orosz nyelvű kiadása. Bp., Csepel Vas és Fémművek. Kiadói egészvászon-kötés. Pannonia 250 CCM. Betriebsanleitung und Reparaturhandbuch für di Motorräder. Bp.,(1964),Csepel Stahl- und Metallwerke. Kiadói papírkötés, német nyelven. Betriebsanleitung Pannonia de Luxe 250. Bp.,é.n., RM-Werke. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, német nyelven. Reparaturhandbuch für Motorräder. Pannonia 250 CCM. Bp.,(1959), Csepel Stahl- und Metall-Werke./ Books about Pannonia motorcycles, 7 pc, in different conditions.

8 000 HUF
9
Rollo Appleyard: Pioneers of electrical communication. London, 1930. Macmillan Egészvászon kötésben / In full linen binding.
15902.

4 000 HUF
dr. gróf Hugonnay Kálmán: Gép- és fémipari zsebkönyv. Bp., 1938. ny.n. 417p. egészvászon kötésben, jó állapotban, sok reklámmal
15903.

3 000 HUF
Der Junge Aviatiker. Stuttgart, Leipzig, Berlin, é.n. 109p.
15904.

1 200 HUF
M. J. B. Davy-G. Tilgmann Richards: Aeonautics. Handbook of the Collections Illustrating Aeronautics-III. The Propulsion of Aircraft. Science Museum Handbooks on Aeronautics. London, 1936, Stationery Office, 103+1 p.+XVIII+1 t. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerince kissé sérült, a könyvtest elvált a borítótól, intézményi bélyegzéssel (Ganz és Társa, Jendrasssik motorszerkesztési osztálya.)
15905.

2 000 HUF
Autóvezetők motorosok kézikönyve. Összeáll.: Blázy János. Bp., 1940, Pápai Ernő-ny., 428 p.+ 2 t. Korabeli reklámokkal. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15906.

2 200 HUF
5,95
6,47
Molnár [János], Jovitza [György]: Rádiósok könyve. A rádió elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1994, Ajtósi Dürer Kiadó. Az 1933. évi kiadás (Bp., Győző Andor) reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.
15907.

800 HUF
Kelby, Scott: A digitális fotó könyv 3. Bp., 2009, Perfact Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15908.

2 000 HUF
1911 Vízügyi Közlemények I. évf. 2. szám. Morvaszabályozás 24 fényképpel és két kihajthható térképpel.
15909.

4 600 HUF
12,43
13,53
15910.

4 000 HUF
15911.

7 000 HUF
18,92
20,59
15912.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF