Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 51

Homonnai Márton: Vizipóló, Bp., 1935, a szerző kiadása, kissé viseltes papírkötésben
15219.

16 000 HUF
43,24
47,06
A Magyar Ökölvívó Szövetség tízéves története 1925-1935. Bp., 1935, Magyar Ökölvívó Szövetség. Geist Gáspár alelnök saját példánya: a címlapon névbejegyzésével, az elülső borítón neki szóló ajánlással, foltos vászonkötésben.
15220.

10 000 HUF
27,03
29,41
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszóval. Bp.,1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.  A papírborító illusztrációját Horváth Jenő (1892-?) festő, grafikus készítette. Papírborítóval ritka!
15221.

6 000 HUF
1942 A Magyar Kerékpáros Szövetség hivatalos tájékoztatója 1942. évre. Összeállította: Szittya Rezső. Benne a szövetség elnökségének és tisztikarának, valamint tagjainak névsorával. Papírkötés, foltos, hullámos lapokkal, 64 p.
15222.

6 000 HUF
Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. kötet. Amatőr sakkelmélet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötésben. Ritka!
15223.

3 000 HUF
15224.

6 500 HUF
17,57
19,12
Horgászattal kapcsolatos könyvek tétele: Horgásztrükkök, különféle halaink és horgászatuk, Változatok a ponty horgászatára, Az aranyhal és a díszponty, Ragadozó halak horgászata, Keszeghorgászat
15225.

3 600 HUF
9,73
10,59
1912-1931 Turisták lapja 10 száma: 1912 XXIV. évf. 4. sz.,1916 XXVIII. évf. 3-4. sz., 1917 XXIX. évf. 1-3. sz.,1919 XXXI. évf. 3-6. sz., 1923 XXXV. évf. 9-12. sz.,1929 XLVI. évf. 9-10. sz., 1929 XLI. évf. 11-12. sz., 1930 XLII. évf. 5. sz., 7. sz., 1931. évf. XLIII. évf. 1. sz. Szerk.: Déry József, Dr. Peitler Gyula. Papírkötés, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban.
15226.

1 200 HUF
1932-1936 Turisták lapja 10 száma: 1932 XLIV. évf. 11. sz., 1933. XLV. évf. 4. sz.,1934 XLVI. évf. 2-3.,8-12. sz.,1935 XLVII. évf. 3. sz., 1936. XLVIII. évf. 1. sz. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés.
15227.

1 200 HUF
Die Olympischen Spiele 1928. St. Moritz Amsterdam. Zürich-Stuttgart, 1928, Julius Wagner. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált, német nyelven. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a gerinc hiányos, az első lap szakadt.
15228.

1 000 HUF
29
Dr. Szabó László: 50 év 100000 lépés. Bp., 1981. Sport
15229.

2 800 HUF
7,57
8,24
Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1963, Sport Sakkönyv. Kiadói félvászon kötésben.
15230.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF