Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 51

Homonnai Márton: Vizipóló, Bp., 1935, a szerző kiadása, kissé viseltes papírkötésben
15219.

16 000 HUF
51,28
59,26
A Magyar Ökölvívó Szövetség tízéves története 1925-1935. Bp., 1935, Magyar Ökölvívó Szövetség. Geist Gáspár alelnök saját példánya: a címlapon névbejegyzésével, az elülső borítón neki szóló ajánlással, foltos vászonkötésben.
15220.

10 000 HUF
32,05
37,04
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszóval. Bp.,1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.  A papírborító illusztrációját Horváth Jenő (1892-?) festő, grafikus készítette. Papírborítóval ritka!
15221.

6 000 HUF
19,23
22,22
1942 A Magyar Kerékpáros Szövetség hivatalos tájékoztatója 1942. évre. Összeállította: Szittya Rezső. Benne a szövetség elnökségének és tisztikarának, valamint tagjainak névsorával. Papírkötés, foltos, hullámos lapokkal, 64 p.
15222.

6 000 HUF
19,23
22,22
Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. kötet. Amatőr sakkelmélet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötésben. Ritka!
15223.

3 000 HUF
9,62
11,11
15224.

6 500 HUF
20,83
24,07

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.