Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 51

Homonnai Márton: Vizipóló, Bp., 1935, a szerző kiadása, kissé viseltes papírkötésben
15219.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
51,61
59,26
Minimum bid:
16 000 HUF
Refresh
A Magyar Ökölvívó Szövetség tízéves története 1925-1935. Bp., 1935, Magyar Ökölvívó Szövetség. Geist Gáspár alelnök saját példánya: a címlapon névbejegyzésével, az elülső borítón neki szóló ajánlással, foltos vászonkötésben.
15220.

Available for bidding
10 000 HUF
32,26
37,04
Minimum bid:
10 000 HUF
Refresh
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszóval. Bp.,1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.  A papírborító illusztrációját Horváth Jenő (1892-?) festő, grafikus készítette. Papírborítóval ritka!
15221.

Available for bidding
6 000 HUF
19,35
22,22
Minimum bid:
6 500 HUF
Refresh
1942 A Magyar Kerékpáros Szövetség hivatalos tájékoztatója 1942. évre. Összeállította: Szittya Rezső. Benne a szövetség elnökségének és tisztikarának, valamint tagjainak névsorával. Papírkötés, foltos, hullámos lapokkal, 64 p.
15222.

Available for bidding
6 000 HUF
19,35
22,22
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. kötet. Amatőr sakkelmélet. Bp., Pantheon. Kiadói papírkötésben. Ritka!
15223.

Available for bidding
3 000 HUF
9,68
11,11
Minimum bid:
3 000 HUF
Refresh
15224.

Available for bidding
6 500 HUF
20,97
24,07
Minimum bid:
6 500 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Dear Client! Our website will be temporarily down for maintenance from 22 o'clock on May 25, 2018. The downtime will take about 2 hours.

Auction buyer's provision: 22%

323. Auction:
Payment deadline is June 22.

324. Auction:
From 12  to 21 June
Payment deadline is 6 July

Seeing: From 18 to 21 June

29th Major auction
Payment deadline: 8 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.