Books: Law

Number of items: 42

15270.

20 000 HUF
54,05
58,82
Dr. Pap József: A felülvizsgálatról az igazságügyi bizottság szövegezésében. Bp.,1901, Márkus Samu Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. A szerző, Dr. Pap József (1861-1942) jogtudós, egyetemi tanár által dedikált Dr. Sághy Gyula (1844-1916) jogtudós, egyetemi tanács, politikusnak.
15271.

6 000 HUF
Montesquieu, Charles:. De lesprit des loix. Nouvelle édition, revue, corrigée & considérablement augmentée par lauteur. Avec des remarques philosophiques & politiques dun anonyme [i.e. Elie Luzac], qui nont point encore été publiées. II.  Amsterdam, 1761. Grasset. 488p. Korabeli félvászon kötésben / in half linen binding.
15272.

Montesquieu, Charles:. De l'esprit des loix. Nouvelle édition, revue, corrigée & considérablement augmentée par l'auteur. Avec des remarques philosophiques & politiques d'un anonyme [i.e. Elie Luzac], qui n'ont point encore été publiées. II. Amsterdam, 1761. Grasset. 488p. Korabeli félvászon kötésben / in half linen binding.

6 000 HUF
Justinianus Institutiói. frod: Mészöly Gedeon. Bp., 1939. Egyetemi Könyvkereskedés. 230p. Kiadói papírkötésben.
15273.

1 000 HUF
Nyilvános számadásra kötelezett vállalatok adói és illetékei. Szerk.: Kormos Alfréd. Bp.,1906, Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt.,XIII+2+556+2 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, három lap kijár.
15274.

2 800 HUF
7,57
8,24
15275.

3 000 HUF
1921 évi törvények gyűjteménye I.-II. Bp., 1922. M. kir. Belügyminisztérium. Magyar és francia nyelven a trianon utáni törvények. Korabeli egészvászon kötésben, egy lap kijár,
15276.

3 000 HUF
15277.

7 000 HUF
18,92
20,59
15278.

3 600 HUF
9,73
10,59
15279.

1 600 HUF
15280.

3 600 HUF
9,73
10,59
15281.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF