Books: Other languages

Number of items: 17

Nonesuch Dickens. Charles Dickens works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet /  23 volumes, without the original steel-engraved plates Engraved plates, facsimile wrappers from the original parts. Original buckram, each volume in a different color, black morocco spine labels lettered in gilt, top edges gilt.  Only 877 copies made! Much sought after rarity of the English literature.
16123.

650 000 HUF
1 756,76
1 911,76
Johannes Scharff (1595-1660): Breves Notae ad Manuale Logicum. Hozzákötve: Sigismundus Lauxmin/Žygimantas Liauksminas (1596-1670): Praxis Oratoria. Sive Praecepta Artis Rhetoricae, quae ad componendam Orationem scitu necessaria sunt, ...Hozzákötve:  Thomas Farnaby (c. 1575-1647): Index Rhetoricus et Oratorius, Scholis et Institutioni Tenerioris Aetatis Accommodatus. Cui Adjiciuntur Formulae Oratoriae, et Index Poeticus. Regiomonti-Brunsbergae-Amstelodami (Königsberg/Kaliningrad-Braunsberg-Amsterdam), 1651-1648-1648, Joh. Reusneri-Casparis Weingärtneri-Ioannem Ianssonium, 4+212+16+213+9+2+213+3 p. Latin nyelven.  Korabeli pergamen-kötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylapokkal, aláhúzásokkal, possessori bejegyzésekkel./ Parchment-binding, in Latin language, with spotty and worn cover, with lost smear-sheets, with underlines, and owner notices.
16124.

20 000 HUF
54,05
58,82
Amours Secrettes de Napoléon Buonaparte. Tome Premier. Paris, 1815, Germain Mathiot, 1 t. (címkép)+XXII+264 p. Második kiadás. Francia nyelven. Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötés. Kb 10 helyen egy-egy szó kikaparva a szövegből, néhol lyukadást okozva. / With some words scratched out from the text.
16125.

2 800 HUF
7,57
8,24
George Walker: Cinthelia, Ou Une Sur Dix mille. Tome Quatriéme. Hambourg-Brunswick, 1799, P. F, Fauche. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, címeres ex libris-szel./ Leather-binding, in French language.
16126.

2 200 HUF
5,95
6,47
Friedrich Nietzsche Werke 1-2. Ausgewählt und eingeleitet von August Messer. Leipzig,é.n.,Alfred Kröner. Német nyelven. Kiadói egészbőr-kötés, a felső lapélek aranyozottak, kissé kopott borítóval. / Leather-binding, with little bit worn cover, in German language.
16127.

4 800 HUF
12,97
14,12
16128.

5 000 HUF
16129.

7 000 HUF
18,92
20,59
16130.

1 000 HUF
44 hungarian short stories. 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
16131.

1 200 HUF
William Shakespeare: The complete works of William Shakespeare. Szerk.: W. J. Craig. London, 1911, Henry Frowde-Oxford Univerity Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, with damaged spine, in English language.
16132.

1 200 HUF
Lesebuch zum Gebrauche der Nationalschulen im Königreiche Ungarn und dessen Kronländern, auf dem Lande. 2. köt. Buda, 1851, Universitätsbuchdruckerei. Sérült félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16133.

1 200 HUF
Johnsons Dictionary of the English Language. Halifax, é. n., Milner and Sowerby. Simó Géza (1870-1946) író, kommunista politikus tulajdonbélyegzőjével. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16134.

Johnson's Dictionary of the English Language. Halifax, é. n., Milner and Sowerby. Simó Géza (1870-1946) író, kommunista politikus tulajdonbélyegzőjével. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF