Books: Law

Number of items: 43

Perbeszédek gyűjteménye.  Válogatott vád- és védőbeszédek Szerk. Hubert Gusztáv és Müller Viktor. Pécsett, 1928. Dunántúl Egyetemi Ny. 600 p. Tartalom: Márffy József és társai bomba-pere.; Rákosi-Vági kommunista-per.; Frank-per.; Neumann és Társai családi per. Kiadói, javított, pótolt papírkötésben. 598p.
15279.

16 000 HUF
43,24
47,06
Dr. Schnierer Aladár: A büntetőjog általános tanai az 1878. V. és 1879 XL. törványczikkek alapján. Bp., 1888. Franklin. 296p. Kiadói papírborítóban, Folttal, egyébként jó állapotban. Ritka!
15280.

12 000 HUF
32,43
35,29
Dr. Szigethy Lehel: A magyar pénzügyi jog vezérfonala. Kecskemét, 1893. Gallia. 226p. Fűzve, kiadói borítékban. Folttal a címlapon. Ritka!
15281.

6 000 HUF
15282.

10 000 HUF
27,03
29,41
15283.

6 000 HUF
15284.

5 000 HUF
A polgári törvénykezés és a végrehajtási eljárás. I. kötet: Polgári törvénykezés-jogsegély. Szerk.: Dr. Márkus Dezső, Dr. Térfi Gyula. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp.,1902, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer Nándor-kötés, jó állapotban.
15285.

3 600 HUF
9,73
10,59
Justinianus császár institutioinak négy könyve. Fordította: Dr. Hoffmann Pál. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 274 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, többségében felvágatlan lapokkal.
15286.

1 600 HUF
Diplomáciai és nemzetközi jogi lexikon. Szerk.: Hajdu Gyula. Az előszót írta Sík Endre. Budapest, 1967, Akadémiai Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15287.

2 000 HUF
Az 1869,1870,1871,1877,1878- ik évi törvények gyűjteménye és 1879,1880,1881,1882, 1883,1884,1885-ik évi országgyűlési törvénycikkek. (7 kötetbe kötve.) Pest-Bp., 1870-1885, Ráth Mór. Korabeli átkötött kopottas aranyozott gerincű félvászon-kötés, 1878-as ,és 1882-es címlapja hiányzik, tulajdonosi névbejegyzéssel, szárazbélyegyzővel és pécséttel.   Dr. Regele Károly (1923-1996) gyulai jogtanácsos, újságíró, versenybíró, szenior sportszervező pecsétjével.
15288.

2 400 HUF
Köztelek zsebkönyv 1944. II. kötet. Szerk.: Dr. Herodek Sándor és Buday György. 50. évf. Bp.,1943, Pátria, 544 p. Kiadói papírkötés.
15289.

Köztelek zsebkönyv 1944. II. kötet. Szerk.: Dr. Herodek Sándor és Buday György. 50. évf. Bp.,1943, "Pátria", 544 p. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
15290.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF