Books: History

Number of items: 212

Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Kissé megviselt vászonkötésben.
15322.

8 000 HUF
15323.

8 000 HUF
Dr. Kardos Samu: Báró Wesselényi Miklós élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1905, Légrády Testvérek Könyvnyomdája. Kissé kopott kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek,
15324.

7 000 HUF
18,92
20,59
15325.

7 000 HUF
18,92
20,59
15326.

6 000 HUF
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VI. A francia forradalom I.-II., Napoleon.I.-III., A császárság I. Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Kiadói, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon-kötésben, gerincek kissé kopottak, egyébként jó állapotban
15327.

6 000 HUF
15328.

5 000 HUF
15329.

4 600 HUF
12,43
13,53
15330.

4 600 HUF
12,43
13,53
Márkusné Vörös Hajnalka (szerk.): Az Esterházy család cseszneki ága. (Források és tanulmányok az Esterházy család cseszneki ágának történetéhez I.). Veszprém, 2012, MNL Veszprém Megyei Levéltára. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15331.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. Az ó-kor története. I. - III. kötetek. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbőr-kötésben
15332.

5 000 HUF
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. III. kiadás. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói aranyozott  egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
15333.

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF