Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 77

15760.

3 600 HUF
9,73
10,59
Köbtáblák hengeralakú metszett és faragott fák köbtartalmának föllelésére. Összeáll.: Kohlmann V.+Köbtáblák metszett és faragott fák köbtartalmának főllelésére. Kohlmann V. Eilenburg, é.n., Offenhauer K.V., 48+96+140+24+104+8p. Kiadói félvászon kötésben.
15761.

2 000 HUF
Décsi Imre: A nemi élet és az erótika. Egészséges és beteg szerelem. 1-4. kötet (egy kötetbe kötve). Bp. é.n. (Krakauer ny.) 143 l. 157 l.; 160 l. 128 l. 3 lev ./Egészséges és beteg szerelem. Népszerrű tudományos könyvek a szexuális életről./ Aranyozott egészvászon kötésben .
15762.

2 000 HUF
15763.

1 600 HUF
15764.

1 400 HUF
15765.

2 000 HUF
15766.

2 000 HUF
15767.

1 000 HUF
1935 Orvosi hetilap, 1935. 79 évf. 1-25. szám. Első félévi évfolyam bekötve. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1935. Korabeli egészvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.
15768.

1 000 HUF
Dr. Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, a felső lapélek festettek.
15769.

1 200 HUF
15770.

2 000 HUF
Hans dr. Grünn: A belső gyógyítóerő Bp., 1992. Akadémiai
15771.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF