Books: Military

Number of items: 22

15488.

8 000 HUF
Gál Attila: Armis et litteris. A pécsi m. kir. Zrinyi Miklós Honvéd Gyalogsági Hadapródiskola történetéből. 1898-1944. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2001, Petit Real. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15489.

5 000 HUF
Damó Elemér: Nyolcvanöt év honvédség. I. kötet: Horthy Miklós katonája. Bp.,2006, Honvéd Kiadó. Szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15490.

4 800 HUF
12,97
14,12
vitéz Barabás Emil: A német nagyvezérkar jelenti... (A nyugati háború.) Hadijelentések a sajtó és a rádió tükrében. Hiteles anyag alapján írta - -. Bp.,(1940), Szenkó, (Centrum-ny.) Kiadói illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, a borító sarka gyűrött, a gerince javított, sérült.
15491.

4 000 HUF
Lázár Miklós: A magyar háború. Bp.,(1933),Lázár Miklós a Reggel Lapkiadó Rt., Viktória-nyomda, 176 p. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző. Lázár Miklós (1886-1968) által aláírt példány.
15492.

2 400 HUF
15493.

3 000 HUF
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Ragasztott, javított vászonkötésben,
15494.

1 000 HUF
Kováts Zoltán / Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. + Kováts Zoltán: Nyílpuska, puska, géppuska. Műbőr kötés, fénymásolt példány, jó állapotban.
15495.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kiss Á. Péter: A pisztoly és használata. A fényképeket készítette Rostás Miklós. Bp., é.n.,Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15496.

2 000 HUF
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Fordította: Nagy M. Péter, Rondzik Róbert, Kondorosi Ferenc. Bp., 1993,Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
15497.

2 000 HUF
Frederick Myatt-Gerard Ridefort: Korszerű hadipuskák és géppisztolyok. Fordította: Dr. Gömbös János. Arzenál Könyvek. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15498.

2 000 HUF
Ripley, Tim: Elit alakulatok. Németország különleges egységei a II. világháborúban. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15499.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF