Maps Number of items: 101
1773369
12644
320
Maps
Other collectibles
1938 Magyar-Cseh-Szlovák határmegállapító bizottságok által rögzített 2 db határ térkép Ipolyság. Kisebb változások még lehetségesek. 1:75.000 M. Kir. Térképészeti Intézet, 47x63 Vászonra kasírozva
10 000 HUF
1765748
12645
320
Maps
Other collectibles
1914 Hátsek Ignác: A magyar Szent Korona országainak térképe. Franklin Társulat, javított, 37x52 cm
1 000 HUF
976719
12646
320
Maps
Other collectibles
cca 1646, Ferencesrendi Capucinórium: Carographia Descriptio..., Főcímlap, gyönyörű középkori stílusú kartus keretben. 25,5x34,5cm
6 000 HUF
1490892
12647
320
Maps
Other collectibles
1836 Európa nagyméretű rézmetszetű térképe. / 1836 Map of Europe Society for diffusion of useful knowledge . Engraving 42x35 cm,
7 000 HUF
1490891
12648
320
Maps
Other collectibles
9 000 HUF
1490888
12649
320
Maps
Other collectibles
1879 Európa nagyméretű határszínezett rézmetszetű térképe, sérült. / 1879 Map of Europe by Keith Johnston F. R. S. E. Colored etching 62x50 cm,
18 000 HUF
1650382
12650
320
Maps
Other collectibles
Világatlasz. 2004, Novum Kiadó. Kiadói kartonált kötés, CD-melléklettel, jó állapotban.
1 000 HUF
1646191
12651
320
Maps
Other collectibles
cca 1874 Map of the interior basins of the USA, West of the Mississippi River, 49x61 cm
2 000 HUF
1720776
12652
320
Maps
Other collectibles
Rendszeres földrajzi atlasz a középiskolák számára. Szerk.: Kozma Gyula - Kőrösi Albin. Bp., [1940], Új Idők. Sérült gerincű tűzött papírkötésben.
2 000 HUF
1771658
12653
320
Maps
Other collectibles
1838 Blaschnek Samuel Benjámin (1789-1854): Plan der königl. ungarischen freyen Städte Ofen und Pesth sammt derren Umgebungen. Statisztikai táblákkal és magyarázatokkal. Részletes térkép sarokház-számozással, a főbb épületek alaprajzával, hajózási és vízrajzi adatokkal, Buda és Pest statisztikai adataival. Későbbi kartonra kasírova, feltekerve, erősen restaurálni való állapotban, több beszakadással, 89x60 cm
20 000 HUF
1771667
12654
320
Maps
Other collectibles
cca 1930 Mit vesztett a magyar színészet Trianon által? Térkép a Színészegyesület kiadásban. 75x100 cm Vászonra kasírozva. Sérülésekkel
12 000 HUF
1771663
12655
320
Maps
Other collectibles
cca 1930 Merre menjek? Budai hegyek, Stoits György, Közlekedési Nyomda Kft., 62x45 cm Vászonra kasírozva.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035