Military

Number of items: 17

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. 5. Honvéd huszárezred sapkajelvénye (44x~37mm) T:2 tűhiány Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. 5 HHH - 5th Honved Cavalry cap badge (44x~37mm) C:XF missing needle
30913.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "5. Honvéd huszárezred" sapkajelvénye (44x~37mm) T:2 tűhiány Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "5 HHH - 5th Honved Cavalry" cap badge (44x~37mm) C:XF missing needle

3 400 HUF
9,19
10,00
19
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2 ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF edge error NMK 129.
30914.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2 ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF edge error NMK 129.

9 000 HUF
24,32
26,47
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK: 133.
30915.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK: 133.

3 600 HUF
9,73
10,59
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2
30916.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2

1 200 HUF
1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel női csokorszalagon, fémjel a fülön, eredeti díszdobozában T:1- patina  Hungary 1915. Red-Cross Silver Medal with Military Ornament on womens ribbon, hallmark on ear, in original case C:AU patina NMK 285.
30917.

1915. "Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" női csokorszalagon, fémjel a fülön, eredeti díszdobozában T:1- patina Hungary 1915. "Red-Cross Silver Medal with Military Ornament" on women's ribbon, hallmark on ear, in original case C:AU patina NMK 285.

20 000 HUF
54,05
58,82
1917. A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti gyártói dísztokban, BACHRUCH gyártói jelzéssel T:2 aranyozás kopott Hungary 1917. War Cross for Civil Merit, IInd Class enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with BACHBRUCH makers mark, in orginal BACHBRUCH case C:XF gold plating worn NMK 289.
30918.

1917. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti gyártói dísztokban, "BACHRUCH" gyártói jelzéssel T:2 aranyozás kopott Hungary 1917. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark, in orginal "BACHBRUCH" case C:XF gold plating worn NMK 289.

20 000 HUF
54,05
58,82
10
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, with hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:XF NMK: 302.
30919.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, with hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:XF NMK: 302.

9 000 HUF
24,32
26,47
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK: 306.
30920.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK: 306.

3 600 HUF
9,73
10,59
1922. Magyar Bronz Érdemérem hadiszalagon aranyozott Br kitüntetés, fémjel a peremen, korabeli tokban, nem hozzá illő szalagsávval T:2  Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal of Merit on war ribbon / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII gold plated bronze decoration with hallmark on edge, in contemporary case C:XF
30921.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem hadiszalagon" aranyozott Br kitüntetés, fémjel a peremen, korabeli tokban, nem hozzá illő szalagsávval T:2 Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal of Merit on war ribbon / SI DEUS PRONOBIS QUIS CONTRA NOS MCMXXII" gold plated bronze decoration with hallmark on edge, in contemporary case C:XF

5 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon C:XF NMK 427.
30922.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon C:XF NMK 427.

1 000 HUF
1943. Leírás a levente kiképzésről, hátoldalán rendfokozatok leírása + Levente zománcozott kitűző (10x24mm) T:2
30923.

1 200 HUF
1954. Magyar Partizán Emlékérem zománcozott, sorszámozott kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:2  Hungary 1954. Hungarian Partisan Commemorative Medal enamelled, numbered decoration, with miniature, in original case C:XF  NMK 664.
30924.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:2 Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered decoration, with miniature, in original case C:XF NMK 664.

2 000 HUF
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF