Books and Documents with low starting prices

Number of items: 71

17283.

100 HUF
0,27
0,29
Keszeli Ferenc: Kajla Fülöp kalandjai. Janiga József illusztrációival. Pozsony-Bp.,1986, Madách-Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17284.

100 HUF
0,27
0,29
Tandori Dezső: A megnyerhető veszteség. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17285.

100 HUF
0,27
0,29
17286.

100 HUF
0,27
0,29
17287.

100 HUF
0,27
0,29
Névy László: A drámai középfajok elmélete. Bp., 1873, Athenaeum, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
17288.

100 HUF
0,27
0,29
Dr. Victor Cherestesiu: Magyar-román szótár. Dictionar Maghar-Roman. Brassó/Brasov, 1947, Corvina-Brassó. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, és gerinccel, magyar és román nyelven./ Half-linen-binding, with worn spine and cover, in Hungarian and Romanian languages.
17289.

100 HUF
0,27
0,29
Magyar-német szótár és német-magyar mondatgyűjtemény. Összeállította: Vermes Zsigmond. Szeged,1932, Traub B. és Társa Kő- és Könyvnyomdai Műintézete. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
17290.

100 HUF
0,27
0,29
17291.

100 HUF
0,27
0,29
17292.

100 HUF
0,27
0,29
17293.

100 HUF
0,27
0,29
17294.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF