Books and Documents with low starting prices

Number of items: 71

A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
17271.

100 HUF
0,32
0,37
Folczay Sándor: Fel Kleptokániába! Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval és lapélekkel.
17272.

100 HUF
0,32
0,37
Á.P. Gajdár: R.V.Sz. Ifjúsági regény. Fordította Koltai Sándor. A szövegközti rajzok és a fedőlap Kardos Böske munkája. Bp., 1949, Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy-két illusztrációt kiszíneztek.
17273.

100 HUF
0,32
0,37
Balassa József: A magyar nyelv szótára II. kötet. Budapest, 1940, Grill Károly. Átkötött félvászonkötés. Jó állapotban.
17274.

100 HUF
0,32
0,37
17275.

100 HUF
0,32
0,37
Baloghné Hajós Terézia: Kisasszonyok-nagyasszonyok. Fáy Dezső rajzaival. Bp.,[1940], Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.
17276.

100 HUF
0,32
0,37

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.