Books: Travelling, Local History

Number of items: 217

A Balaton-felvidék nép építészete. (A Balatonfüreden, 1997. május 21-23.-án megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-S. Lackovits Emőke. Szentendre-Veszprém, 1997, Szentendrei Szabadtéro Néprajzi Múzeum-Veszprémi Laczkó Dezső Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
16072.

5 000 HUF
16073.

3 800 HUF
10,27
11,18
16074.

4 000 HUF
Budakeszi évszázadai a harmadik évezred kezdetéig. Szerk.: Kőrösiné dr. Merkl Hilda. Budakeszi, 2001, Budakeszi Önkormányzat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérüléssel az elülső kötéstáblán.
16075.

4 600 HUF
12,43
13,53
16076.

2 000 HUF
Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel és elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel.
16077.

2 600 HUF
7,03
7,65
dr. Steinen Károly: Közép-Brazília természeti népei között. A második Xingú-expedició (1887-1888) útjának vázolása és eredményei. 63 képpel, 3 térképpel. Fordította dr. Bátky Zsigmond. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé sérült gerinccel.
16078.

4 200 HUF
11,35
12,35
16079.

2 000 HUF
Keöpe Viktor: Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos a hátsó borító, de egyébként jó állapotban.
16080.

2 600 HUF
7,03
7,65
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.
16081.

2 800 HUF
7,57
8,24
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.
16082.

2 800 HUF
7,57
8,24
16083.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF