Books: Travelling, Local History

Number of items: 217

Mihályfalusi Dr. Forgon Mihály: Gömör-Kishont vármegye nemes családai. II. kötet. K-Z. Kolozsvárt, 1909, Gámán J., 361+7 p. Átkötött papírkötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták, a hátsó borítót bekötötték, az utolsó lapon folt.
16000.

6 000 HUF
16001.

10 000 HUF
27,03
29,41
16002.

12 000 HUF
32,43
35,29
16003.

12 000 HUF
32,43
35,29
Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és kivonat a Hét év Afrikában című műből 1872-1879]. 1-2. köt.  Bp., 1890-1891, Ráth Mór. Mindkét kötet címlapja hiányzik. Kissé kopott félvászon kötésben.
16004.

Holub [Emil]: [A Fokvárostól a masukulumbék országába 1883-1887, és kivonat a "Hét év Afrikában" című műből 1872-1879]. 1-2. köt. Bp., 1890-1891, Ráth Mór. Mindkét kötet címlapja hiányzik. Kissé kopott félvászon kötésben.

1 000 HUF
20
Település-iskola-társadalom. Tanulmányok Győr-Moson-Sopron megye és Burgenland iskolatörténetéből. Szerk.: Kovátsné Németh Mária. Győr, 1996, Magyar Pedagógiai Társaság Győr-Moson-Sopron Megyei Tagozata. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerkesztő bizottság elnökének,  Kovátsné Németh Mária dedikációjával.
16005.

8 000 HUF
16006.

5 000 HUF
1940 Budapest Városfejlesztési Programmja. Az 1937. évi VI. Tc alapján készítendő fejlesztési terv. 149p + 10 térképmelléklet. Sérült vászon tékában.
16007.

5 000 HUF
Mukicsné Kozár Mária/Marija Kozar-Mukic: Szlovénvidék. A Szlovén Etnikai Terület Néprajzi Topográfiája 20. század. / Slovensko porabje. Etnoloska Topografija Slovenskega Etnicega Ozemlja. Ljubljana-Szombathely, 1984, Edvard Kardelj Egyetem Bölcsézettudományi Karának Tudományos Intézete-Savaria Múzeum, 225+2+21+1 p. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel illusztrálva. Magyar és szlovén nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
16008.

4 600 HUF
12,43
13,53
16009.

2 400 HUF
16010.

2 000 HUF
16011.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF