https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 367

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kosztolányi Dezső összegyűjtött munkái I-XII kötet: Esti Kornél. Édes Anna. Néro, a véres költő. Aranysárkány. A rossz orvos. Pacsirta. Tengerszem. Bölcsőtől a koporsóig.  Próza. Összegyűjtött költeményei I-II. kötet. Idegen költők anthológiája I-II. kötet.   Bp., 1936-1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerincekkel, jó állapotban.
16901.
 

Kosztolányi Dezső összegyűjtött munkái I-XII kötet: Esti Kornél. Édes Anna. Néro, a véres költő. Aranysárkány. A rossz orvos. Pacsirta. Tengerszem. Bölcsőtől a koporsóig. Próza. Összegyűjtött költeményei I-II. kötet. Idegen költők anthológiája I-II. kötet. Bp., 1936-1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerincekkel, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
32 000 HUF
107,02
EUR
,
130,61
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 1 t.(acélmetszetű címkép)+XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, a gerince javított, kissé foltos címképpel, 114-126 oldalak között a lapok fűzése sérült, részben kijárnak,
16902.
 

Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 1 t.(acélmetszetű címkép)+XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, a gerince javított, kissé foltos címképpel, 114-126 oldalak között a lapok fűzése sérült, részben kijárnak,

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kosztolányi Dezső: A véres költő. A borító Végh Gusztáv grafikus munkája. A regényírás művészei VII. Bp.,(1921),Genius,(Jókai Nyomda Rt.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé szakadt borítóval, laza fűzéssel, a hátsó szennylap szakadt.
16903.
 

Kosztolányi Dezső: A véres költő. A borító Végh Gusztáv grafikus munkája. A regényírás művészei VII. Bp.,(1921),Genius,(Jókai Nyomda Rt.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé szakadt borítóval, laza fűzéssel, a hátsó szennylap szakadt.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szigetvári Iván: A százéves Petőfi. Jellemrajz. Bp., 1922, Székasi Sacelláry Pál. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16904.
 

Szigetvári Iván: A százéves Petőfi. Jellemrajz. Bp., 1922, Székasi Sacelláry Pál. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 800 HUF
16,05
EUR
,
19,59
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum, 330 p.+31 t. Kiadói dombornyomású egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, 3 hiányzó illusztrációval (Horthy Miklós (4. oldal), Bárdossy László (6. oldal), Országos Széchényi Emlékünnep a pesti Vigadóban (8. oldal.))
16905.
 

Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum, 330 p.+31 t. Kiadói dombornyomású egészvászon-kötésben, javított gerinccel, kötéssel, 3 hiányzó illusztrációval (Horthy Miklós (4. oldal), Bárdossy László (6. oldal), Országos Széchényi Emlékünnep a pesti Vigadóban (8. oldal.))

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
May Károly: Old Surehand. 1-2. kötet. (Egy kötetben.) 1. Old Wabble. 2. Jefferson Cityben. Fordította Hegedüs Arthur. Bp.,(1940), Aczél Testvérek, (Otthon-ny.) 432+424 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka.
16906.
 

May Károly: Old Surehand. 1-2. kötet. (Egy kötetben.) 1. Old Wabble. 2. Jefferson Cityben. Fordította Hegedüs Arthur. Bp.,(1940), Aczél Testvérek, (Otthon-ny.) 432+424 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Ritka.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

319. Auction:
Payment deadline is April 20.

320. Auction:
From  10 to 19 April
Payment deadline is May 4.

Seeing: From 16 to 19 April

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment