https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 65

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16659.
 

Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,69
EUR
,
8,16
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kohn (Kont) Gyula: A kisérleti természettan tankönyve. A középtanodák felsőbb osztályai számára. 1 köt.  Bp. 1876. Kilián. XVI. 363 l. ; Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrálva. Modern műbőr kötésben
16660.
 

Kohn (Kont) Gyula: A kisérleti természettan tankönyve. A középtanodák felsőbb osztályai számára. 1 köt. Bp. 1876. Kilián. XVI. 363 l. ; Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrálva. Modern műbőr kötésben

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,69
EUR
,
8,16
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
Toldt Károly: A tetembontás atlasza II-IV. kötet.  II. köt. A szallagtan. III. köt. Az izomtan. IV. köt. A zsigertan. Sajtó alá rendezte: Tellyesniczky Kálmán. Bp.,1914, Universitas. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal, eredeti röntgen felvételekkel.  Kiadói egészvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince sérült hiányos, a IV. kötet gerince sérült, hiányzik, a kötetek fűzése laza, számos aláhúzással, egy részben kijáró lappal, foltos lapokkal.
16661.
 

Toldt Károly: A tetembontás atlasza II-IV. kötet. II. köt. A szallagtan. III. köt. Az izomtan. IV. köt. A zsigertan. Sajtó alá rendezte: Tellyesniczky Kálmán. Bp.,1914, Universitas. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal, eredeti röntgen felvételekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince sérült hiányos, a IV. kötet gerince sérült, hiányzik, a kötetek fűzése laza, számos aláhúzással, egy részben kijáró lappal, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
16662.
 

Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
26,76
EUR
,
32,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.
16663.
 

ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 200 HUF
7,36
EUR
,
8,98
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói egészvászon kötés, Frankl és Werner kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
16664.
 

G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói egészvászon kötés, Frankl és Werner kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
10,03
EUR
,
12,24
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

319. Auction:
Payment deadline is April 20.

320. Auction:
From  10 to 19 April
Payment deadline is May 4.

Seeing: From 16 to 19 April

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment