Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 36

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszőval ellátta Dr. Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy-két helyen aláhúzással.
16616.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 600 HUF
15,38
18,78
  Add to cart
  Remove
Dr. Holdas Sándor-Dr. Csikváry László-Szikora András: A nyúltenyésztés kézikönyve. Bp.,1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16617.

Available
4 600 HUF
15,38
18,78
  Add to cart
  Remove
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
16618.

Available
2 400 HUF
8,03
9,80
  Add to cart
  Remove
Hullay-Barra: A szőlő kártevői és betegségei. Bp.. 1951. Mezőgazdasági.
16619.

Available
2 000 HUF
6,69
8,16
  Add to cart
  Remove
Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp., 1942, Pátria. Sérült papírkötésben.
16620.

Available
3 400 HUF
11,37
13,88
  Add to cart
  Remove
16621.

Available
5 000 HUF
16,72
20,41
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

319. Auction:
Payment deadline is April 20.

320. Auction:
From  10 to 19 April
Payment deadline is May 4.

Seeing: From 16 to 19 April

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.