Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 36

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszőval ellátta Dr. Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy-két helyen aláhúzással.
16616.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Holdas Sándor-Dr. Csikváry László-Szikora András: A nyúltenyésztés kézikönyve. Bp.,1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16617.

4 600 HUF
12,43
13,53
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
16618.

2 400 HUF
Hullay-Barra: A szőlő kártevői és betegségei. Bp.. 1951. Mezőgazdasági.
16619.

2 000 HUF
Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp., 1942, Pátria. Sérült papírkötésben.
16620.

3 400 HUF
9,19
10,00
16621.

5 000 HUF
4 db érdekes kertészeti témájú szakkönyv. Változó állapotban.
16622.

1 200 HUF
Appel Ottó: A burgonyabetegségek. 2. rész: A tőbetegségek. Bp., 1928, Harmat Sándor. Kissé kopott félvászon kötésben.
16623.

1 000 HUF
Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16624.

3 600 HUF
9,73
10,59
Örösi Pál Zoltán: Kis méhészkönyv. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadással, kis folttal a borítón.
16625.

4 800 HUF
12,97
14,12
Józsa György: Viaszváros. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1984, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
16626.

1 000 HUF
Gergely Béla: Milyen baromfiólat építsen a kistenyésztő? Bp.,1940, Baromfitenyésztők Országos Egyesület, (Pátria-ny.),20 p. Kiadói papírkötés.
16627.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF