Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 36

Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszőval ellátta Dr. Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy-két helyen aláhúzással.
16616.

4 600 HUF
14,84
17,04
Dr. Holdas Sándor-Dr. Csikváry László-Szikora András: A nyúltenyésztés kézikönyve. Bp.,1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16617.

4 600 HUF
14,84
17,04
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
16618.

2 400 HUF
7,74
8,89
Hullay-Barra: A szőlő kártevői és betegségei. Bp.. 1951. Mezőgazdasági.
16619.

2 000 HUF
6,45
7,41
Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp., 1942, Pátria. Sérült papírkötésben.
16620.

3 400 HUF
10,97
12,59
16621.

5 000 HUF
16,13
18,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.