https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 170

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.
16446.
 

Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
9 500 HUF
31,77
EUR
,
38,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.
16447.
 

Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
9 500 HUF
31,77
EUR
,
38,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Megyeri Anna: A földre építek, az égben bízom. A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
16448.
 

Megyeri Anna: "A földre építek, az égben bízom." A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
26,76
EUR
,
32,65
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,1994, Kulturtrade. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16449.
 

Réti István: A nagybányai művésztelep. Bp.,1994, Kulturtrade. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 600 HUF
15,38
EUR
,
18,78
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom altertum bis zur neuzeit. 1-3/1-3/2. kötet.(Négy kötetben.) Leipzig,én.,A. Schumanns Verlag. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,a gerinceken kisebb sérüléssel.
16450.
 

Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom altertum bis zur neuzeit. 1-3/1-3/2. kötet.(Négy kötetben.) Leipzig,én.,A. Schumann's Verlag. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,a gerinceken kisebb sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
20,07
EUR
,
24,49
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Gabriele Fahr-Becker: Wiener Werkstätte 1903-1932. Köln, 2008, Taschen. Német nyelven, gazdag képanyaggal. Kiadói kartonáltpapír-kötés, kiadói papír védőborítóban. /  Paperbinding, in German language.
16451.
 

Gabriele Fahr-Becker: Wiener Werkstätte 1903-1932. Köln, 2008, Taschen. Német nyelven, gazdag képanyaggal. Kiadói kartonáltpapír-kötés, kiadói papír védőborítóban. / Paperbinding, in German language.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,69
EUR
,
8,16
USD
Number of bids:
11
Hammer price:
4 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

319. Auction:
Payment deadline is April 20.

320. Auction:
From  10 to 19 April
Payment deadline is May 4.

Seeing: From 16 to 19 April

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment