Jewellery

Number of items: 191

Ezüst (Ag.) díszes keleti karkötő, jelzés nélkül, hiányos kő berakással, d: 5 cm, nettó 81 g
19012.

15 000 HUF
40,54
44,12
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, monogrammal, jelzett, 10,5×8×1,5 cm, nettó 114,7 g
19013.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ezüst (Ag.) díszes kisméretű merőkanál, poncolt monogrammal, jelzett (CM), forrasztott, h: 13,5 cm, nettó 30,3 g
19014.

3 000 HUF
20
Ezüst (Ag.) áttört tálka, jelzett, d: 20 cm, nettó 195,8 g
19015.

28 000 HUF
75,68
82,35
Ezüst(Ag) monogramos teáskanalak, 6 db, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 182 g
19016.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g
19017.

36 000 HUF
97,30
105,88
Ezüst (Ag.) kupakos kölnisüveg, jelzett, nettó:20 g, m:8,5 cm
19018.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ezüst(Ag) türkizzel díszített nyakék, jelzés nélkül, h: 52 cm, bruttó: 133 g
19019.

95 000 HUF
256,76
279,41
19020.

80 000 HUF
216,22
235,29
19021.

70 000 HUF
189,19
205,88
cca 1900 Ezüst (AG) IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, széria számmal, jelzett, működő állapotban, sérült számlappal, bruttó: 85 g./ cca 1910 Vintage Silver (AG) IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, with serial number, signed, works, with damaged clockface, gross weight:: 85 g.
19022.

30 000 HUF
81,08
88,24
Ezüst(Ag) négyszögletes, pogácsalábas címeres névjegytálca, jelzett, 14,5x10,5 cm, nettó: 116 g
19023.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF