Books: Military

Number of items: 26

A világháború képes krónikája. 1-9. köt. Bp., 1914-1916, Révai. Példányonként változó állapotban, kissé megviselt vászonkötésben.
15513.

48 000 HUF
129,73
141,18
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, gerincénél szakadások.
15514.

6 000 HUF
Előírások a Magyar Királyi Honvéd Gyalogság őrvezetői és altisztjei számára. Bp., 1899 Athenaeum Rt. Korabeli, viseltes, a gerincén felszakadt félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. Belül jó állapotban.
15515.

4 000 HUF
15516.

8 000 HUF
Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15517.

4 000 HUF
Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15518.

4 000 HUF
15519.

3 000 HUF
A Sgradelli katonai mesekönyvei 3 kötete: 2. Szerb harctér, 3. Oláh harctér, 4. Orosz hadifogság. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15520.

2 600 HUF
7,03
7,65
15521.

4 000 HUF
15522.

14 000 HUF
37,84
41,18
15523.

800 HUF
15524.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF