Books: History

Number of items: 167

15370.

2 600 HUF
7,03
7,65
Cion bölcseinek jegyzőkönyve. London, 1974, k.n.,74 p. Kiadói papírkötés.
15371.

1 200 HUF
Ablonczy Balázs: A visszatért Erdély 1940-1944. Bp., 2015, Jaffa. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15372.

800 HUF
Ludwig Friedländer: Valláserkölcsi viszonyok a római császárság fénykorában. Friedländer nyomán magyarra átdolgozta Dr. Bozóky Alajos. Nagyvárad, 1894, Szerzői kiadás,(Ifj Berger Sámuel Könyvnyomdája-ny.), 298+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, az elülső kötéstábla belsején a védőpapíron hiánnyal. Ritka!
15373.

4 000 HUF
15374.

8 000 HUF
Cesare Cantu: Caratteri Storici. Milano, 1882, Typografia e Liberia Editrice Ditta Giacomo Agnelli. Olasz nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./ Half-linen-binding, worn cover, with stamps, in Italian language.
15375.

2 000 HUF
...Egyedül a közhaszon kedvéért... Tanulmányok a 250 éves magyar szénbányászat tiszteletére. Központi Bányászati Múzeum Közleményei 2. Sopron, 2003, Központi Bányászati Múzeum Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15376.

2 800 HUF
7,57
8,24
15377.

3 800 HUF
10,27
11,18
Saxena, H[ori] L[al]: The Hungarian Story. New Delhi, 1961, New Literature. Kopott félvászon kötésben.
15378.

1 400 HUF
J. Huizinga: Patriotizmus, nacionalizmus. Vita Nova 1. h. n., é. n., Danubia Kiadás. Kiadói papírkötésben.
15379.

1 600 HUF
15380.

5 000 HUF
Magyar önismeret. Politikai olvasókönyv önmagukat kereső magyarok számára. Összeállította: Halasy-Nagy József. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
15381.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF