Books: History

Number of items: 167

15358.

22 000 HUF
59,46
64,71
Lazarus Secretarius. The first Hungarian mapmaker and his work. Szerk.: Stegena Lajos. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó,114+1 p.+ 5 t. (térképmelléklettel.) Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír mappában, 5 térkép-melléklettel., angol nyelven./ Paperbinding, in paper folder, with 5 map appendix, in English language.
15359.

4 600 HUF
12,43
13,53
15360.

16 000 HUF
43,24
47,06
15361.

8 000 HUF
15362.

6 000 HUF
15363.

3 600 HUF
9,73
10,59
Karl Freiherr von Werkmann: Otto von Habsburg. Ein Ungelöstes Europäisches Problem. Berlin-Wien-Leipzig, 1932, Ralph A. Höger-Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal.
15364.

4 600 HUF
12,43
13,53
Habsburg-Lotharingiai Izabella (sz. Croy-Dülmen) hercegnő. Szerk.: Kovácsné Schulteisz Margit, Sipos Sándor. Baja, 2010, Gemenc Erdő- és Vadgazdaság Zrt. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15365.

2 000 HUF
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15366.

2 800 HUF
7,57
8,24
15367.

3 000 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante. 492 p.+1 térkép. Kiadói aranyozott címeres egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, Térkép nélkül. néhány foltos lappal.
15368.

1 800 HUF
15369.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF