Books: History

Number of items: 167

Benedek Elek: A magyar nép múltja és jelene. 1. köt.: A szolgaságtól a szabadságig. 2. köt.: A bölcsőtől a sírig. Bp. 1898. Athenaeum. 558 l. 1 sztl. lev.; 463 l. 2 sztl. lev. 30 t.; 21 t. Szövegközti képekkel is gazdagon illusztrálva. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon-kötésben. Az első kötet szép állapotban, a második foltos, megviselt kötéssel
15346.

18 000 HUF
58,06
66,67
15347.

4 400 HUF
14,19
16,30
Mályusz Elemér: Egyházi társadalom a középkori Magyarországon. Bp., 1971, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15348.

3 000 HUF
9,68
11,11
15349.

12 000 HUF
38,71
44,44
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Egykorú képek, okiratok, eredeti kézírással, ereklyék, nevezetes nyomtatványok, kiáltványok, művészi emlékek. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1991 , Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, Csorba László tanulmányával. Szép állapotban. Reprint!
15350.

5 000 HUF
16,13
18,52
Hegedüs Loránt: Két Andrássy és két Tisza. Bp., 1937, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
15351.

2 000 HUF
6,45
7,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

323. Auction:
Payment deadline is June 22.

324. Auction:
From 12  to 21 June
Payment deadline is 6 July

Seeing: From 18 to 21 June

29th Major auction
Payment deadline: 8 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.