Books: Architecture, Art

Number of items: 192

Ella M. Foshay: John James Audubon. New York, 1997, Harry N. Abrams. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven.
15551.

2 000 HUF
Elsa M. Flesko: Das elsa große Blumenbuch. München-Berlin, 1980, Herbig. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15552.

1 600 HUF
15553.

2 000 HUF
Salvador Dalí. Retrospektive 1920-1980. Augsburg, 1995, Weltbild. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15554.

2 000 HUF
Joyce Stewart-William T. Stearn: Orchideen. Zeichnungen von Franz Bauer. Hanau, 1994, Werner Dausien. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15555.

1 600 HUF
Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével. / Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. With lot of black and white photographs, contemporary addvertisments, in English language. Linen-binding, with little bit damaged spine.
15556.

2 800 HUF
7,57
8,24
Edward S. Prior-J.A. Gotch-Mervyn E. Macartney: A Short Chronological History of British Architecture. Eine kurze Chronologische Geschichte über Die Britische Baukunst. [London, é.n.(cca 1910), Technical Journal], 159 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap hiányzik, 113/114 oldal szakadt, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével.
15557.

3 000 HUF
Till Aran szobrai. Róma,1980, Dario e Ugo Detti, 81 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. A szobrászművész, Till Aran (1909-1996) által dedikált.
15558.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mattioni Eszter kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria Budapest 1977 Árpilis-Június. Bp.,1977, Magyar Nemzeti Galéria, (Zalaegerszeg, Magyar Hírdető-ny.) Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. A művész, Mattioni Eszter (1902-1993) által aláírt.
15559.

2 800 HUF
7,57
8,24
Ország Lili festőművész kiállítása. Szerk.: Fitz Jenő. István Király Múzeum Közleményei. Székesfehérvár, 1972, István Király Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15560.

1 000 HUF
15561.

5 000 HUF
15562.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF