https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 192

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.
15539.
 

Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
35,48
EUR
,
40,44
USD
Number of bids:
0
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.
15540.
 

Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
35,48
EUR
,
40,44
USD
Number of bids:
0
Zádor Anna: Pollack Mihály 1773-1855. Bp.,1960, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Két melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.
15541.
 

Zádor Anna: Pollack Mihály 1773-1855. Bp.,1960, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Két melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,38
USD
Number of bids:
1
Vámos Ferenc: Latja Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15542.
 

Vámos Ferenc: Latja Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,38
USD
Number of bids:
0
Magyar Erotika. Hungarian Erotica. Kiállítási katalógus. Bp.,2002, Newmark Hungary Kft.-PolgART. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Kereskedelmi forgalomba csak korlátozott példányszámban került.
15543.
 

Magyar Erotika. Hungarian Erotica. Kiállítási katalógus. Bp.,2002, Newmark Hungary Kft.-PolgART. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Kereskedelmi forgalomba csak korlátozott példányszámban került.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,81
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
15544.
 

Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,81
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment