Engravings

Number of items: 40

1867 Cerne Antal von Tomaj. (Anton Cerne) (1813-1891) szlovák politikus. Marastoni József kőnyomatos portréja / Slovakian politican Lithographic portrtait. 21x27 cm
11000.

6 000 HUF
1867 Weichs Frigyes (1832-1873) bajor császári kamarás. Marastoni József kőnyomatos portréja / Count Friedrich Weichs. Bavarian cammerer Lithographic portrtait. 21x27 cm
11001.

5 000 HUF
1867 Riedl Szende (1831-1873) bölcseleti doktor, nyelvész, szerkesztő, egyetemi tanár. Marastoni József kőnyomatos portréja / Lthographic portrtait. 21x27 cm
11002.

6 000 HUF
1867 Dr. Hartl Alajos budai orvos, később belügyminiszteri tiszteletbeli titkár, királyi tanácsos, kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
11003.

3 000 HUF
11004.

2 000 HUF
1867 Lepschy Dominik schlögeli apát, cs. k. tanácsos kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Austria counselor Lithographic image 21x27 cm
11005.

3 000 HUF
cca 1840 Uralkodók, tájak 7 db acélmetszet: I. Károly, Wallenstein, Herschel, Walter Scott. Isola, Landeck, Via Mala. / Odessa steel engraving 23x15 cm
11006.

2 400 HUF
cca 1850 Das neue Museum in Dresden, acélmetszet, 11×17 cm
11007.

2 400 HUF
cca 1900 Akvarellel színezett Szent Márk bazilika, rézmetszet, jelzés nélkül, foltokkal, üvegezett keretben, 19×28 cm
11008.

3 000 HUF
cca 1900 Akvarellel színezett Velence rézmetszet, jelzés nélkül, foltokkal, üvegezett keretben, 19×28 cm
11009.

3 000 HUF
1853 Kubinyi Ferenc: Mutatvány Magyarország képekben czimű munkához. Nagyméretű fametszet. Varzsányi J. mérnök rajza, Rajta feliratozott városképek, többek között Buda, Szepesváralja. hajtásnyomokkal, szükre vágva. 29x48 cm / large wood engraving.
11010.

6 000 HUF
133 db metszet Alain Manesson Mallet: Polonois Description de lUnivers. c. könyvéből. Paris,1683. Városképek, térképek egész Európából. Mind jó állapotban. Egy lap mérete 16x20 cm/ 133 etchings from Manesson Mallets book. City views, maps of European countries and cities. Sheet sizes: 16x20 cm
11011.

133 db metszet Alain Manesson Mallet: Polonois Description de l'Univers. c. könyvéből. Paris,1683. Városképek, térképek egész Európából. Mind jó állapotban. Egy lap mérete 16x20 cm/ 133 etchings from Manesson Mallet's book. City views, maps of European countries and cities. Sheet sizes: 16x20 cm

180 000 HUF
486,49
529,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF