Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 13

31046.

3 000 HUF
31047.

3 000 HUF
Csehország ~1947-1989. Memoriál Evžena Rošického / Praha (Evzenu Rosickém Emlékverseny / Prága) Br plakett. Szign.: J. Prádler (80mm) T:2 szennyeződés Czech Republic ~1947-1989. Memoriál Evžena Rošického / Praha Br plaque. Sign.: J. Prádler (80mm) C:XF stain
31048.

Csehország ~1947-1989. "Memoriál Evžena Rošického / Praha (Evzenu Rosickém Emlékverseny / Prága)" Br plakett. Szign.: J. Prádler (80mm) T:2 szennyeződés Czech Republic ~1947-1989. "Memoriál Evžena Rošického / Praha" Br plaque. Sign.: J. Prádler (80mm) C:XF stain

500 HUF
1,35
1,47
Jugoszlávia 1973. Tito Ag emlékérem (7,97g/0.925/28mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1973. Tito Ag medallion (7,97g/0.925/28mm) C:XF (PP)
31049.

Jugoszlávia 1973. "Tito" Ag emlékérem (7,97g/0.925/28mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1973. "Tito" Ag medallion (7,97g/0.925/28mm) C:XF (PP)

1 800 HUF
Kanada / Winnipeg 1982. Vörös Folyó Indián Dollár / Manitoba Bölény fém emlékérem (32mm) T:2 Canada / Winnipeg 1982. Red River Indian Dollar / Manitoba Buffalo metal commemorative medallion (32mm) C:XF
31050.

Kanada / Winnipeg 1982. "Vörös Folyó Indián Dollár / Manitoba Bölény" fém emlékérem (32mm) T:2 Canada / Winnipeg 1982. "Red River Indian Dollar / Manitoba Buffalo" metal commemorative medallion (32mm) C:XF

800 HUF
Kína 2008. Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat aranyozott Br emlékérem (6xklf), eredeti dísztokban, angol és kínai nyelvű leírással (40mm) T:PP kis sérülések a tokon China 2008. Beijing Olympics 2008. mascots series gold plated Br commemorative medallion (6xdiff), in original case with information in English and Chinese (40mm) C:PP little damage on case
31051.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok sorozat" aranyozott Br emlékérem (6xklf), eredeti dísztokban, angol és kínai nyelvű leírással (40mm) T:PP kis sérülések a tokon China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots series" gold plated Br commemorative medallion (6xdiff), in original case with information in English and Chinese (40mm) C:PP little damage on case

5 000 HUF
Német Birodalom 1888. II. Vilmos / Kormányzás megkezdése fém emlékérem füllel (22mm) T:2,2- ph. German Empire 1888. Wilhelm II / Regierungsantritt metal commemorative medal with ear (22mm) C:XF,VF edge error
31052.

Német Birodalom 1888. "II. Vilmos / Kormányzás megkezdése" fém emlékérem füllel (22mm) T:2,2- ph. German Empire 1888. "Wilhelm II / Regierungsantritt" metal commemorative medal with ear (22mm) C:XF,VF edge error

1 400 HUF
Németország DN Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére) kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen) ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark
31053.

Németország DN "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (Meissen-i látogatás emlékére)" kerámia plakett (49mm) T:1-,2 ragasztónyom Germany ND "Zur erinnerung an den Besuch in Meissen (The remember the visit in Meissen)" ceramics plaque (49mm) C:AU,XF gluemark

500 HUF
1,35
1,47
Olaszország(?) DN LVDOVICVS XII DEI G. FRAN. REX. MEDIOLANI / SEMPER AVGVSTVS VICTOR TRIVMPHANTOR (XII. Lajos Franciaország királya és Milánó hercege kétoldalas réz érem (73g/61mm) T:2 / Italy(?) ND LVDOVICVS XII DEI G. FRAN. REX. MEDIOLANI / SEMPER AVGVSTVS VICTOR TRIVMPHANTOR (Louis XII King of France and Prince of Milano) double-sided copper medallion (73g/61mm) C:XF
31054.

Olaszország(?) DN "LVDOVICVS XII DEI G. FRAN. REX. MEDIOLANI / SEMPER AVGVSTVS VICTOR TRIVMPHANTOR (XII. Lajos Franciaország királya és Milánó hercege" kétoldalas réz érem (73g/61mm) T:2 / Italy(?) ND "LVDOVICVS XII DEI G. FRAN. REX. MEDIOLANI / SEMPER AVGVSTVS VICTOR TRIVMPHANTOR (Louis XII King of France and Prince of Milano)" double-sided copper medallion (73g/61mm) C:XF

9 000 HUF
24,32
26,47
Olaszország DN CAMERA DI COMMERCIO INDUSTRIA ARTIGIANATO E AGRICOLTURA - TRENTO (Kézművesipari és Mezőgazdasági Kereskedelmi Kamara - Trento) Ag emlékérem, hátoldalon jelzett, tokban. Szign.: E. Granero (50,62g/0.800/50mm) T:1- ph. Italy ND CAMERA DI COMMERCIO INDUSTRIA ARTIGIANATO E AGRICOLTURA - TRENTO Ag commemorative medallion, hallmarked on reverse in case. Sign.: E Granero (50,62g/0.800/50mm) C:AU edge error
31055.

Olaszország DN "CAMERA DI COMMERCIO INDUSTRIA ARTIGIANATO E AGRICOLTURA - TRENTO (Kézművesipari és Mezőgazdasági Kereskedelmi Kamara - Trento) Ag emlékérem, hátoldalon jelzett, tokban. Szign.: E. Granero (50,62g/0.800/50mm) T:1- ph. Italy ND "CAMERA DI COMMERCIO INDUSTRIA ARTIGIANATO E AGRICOLTURA - TRENTO" Ag commemorative medallion, hallmarked on reverse in case. Sign.: E Granero (50,62g/0.800/50mm) C:AU edge error

5 000 HUF
Vatikán ~1900. XIII. Leó pápa fém emlékérem, erősen sérült tokban, a tok belső felén négy kaszinó zseton (43mm) T:3 több ph. és ü. Vatican ~1900. Pope Leo XIII metal commemorative medallion in damaged case, four casino jetons also in the case (43mm) C:F several edge errors and dings
31056.

Vatikán ~1900. "XIII. Leó pápa" fém emlékérem, erősen sérült tokban, a tok belső felén négy kaszinó zseton (43mm) T:3 több ph. és ü. Vatican ~1900. "Pope Leo XIII" metal commemorative medallion in damaged case, four casino jetons also in the case (43mm) C:F several edge errors and dings

1 000 HUF
DN Szent György jelzett Ag emlékérem (5,86g/28mm) T:2- patina,fülnyom ND Saint George hallmarked Ag commemorative medal (5,86g/28mm) C:VF patina,ear mark
31057.

DN "Szent György" jelzett Ag emlékérem (5,86g/28mm) T:2- patina,fülnyom ND "Saint George" hallmarked Ag commemorative medal (5,86g/28mm) C:VF patina,ear mark

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF