Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 98

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme Br emlékérem Reichart N. János igazgatónak részére (60mm) T:2-,3 több durva ph. HP. 754
30466.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki Ezredéves Országos Kiállítás / Közreműködők Érme" Br emlékérem "Reichart N. János igazgatónak" részére (60mm) T:2-,3 több durva ph. HP. 754

1 400 HUF
9
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35
30467.

1 200 HUF
30468.

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1986. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1986. május 28 - június 01 a 2. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB3
30469.

Bogár Lívia (1957-) 1986. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1986. május 28 - június 01" a 2. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB3

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31. a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB4
30470.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / UNIVERSITAS AESTIVA NUMISMATICA - 1987. V. 27. - VI. 31." a 3. Nyári Numizmatikai Egyetem Br emlékérme (50mm) T:2 Adamo HB4

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a
30471.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2
30472.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2

5 000 HUF
Bognár György (1944- ) 1988. A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30 piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988. piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
30473.

20 000 HUF
54,05
58,82
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. Sztálin Br plakett, hátoldalán Verseny Sztálinért 1949. XII. 21. (85mm) T:2,2-
30474.

Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin" Br plakett, hátoldalán "Verseny Sztálinért 1949. XII. 21." (85mm) T:2,2-

5 000 HUF
Csanak József (1887-1946) 1931. 1921-1931 Magyar Cserkész Szövetség IX. Kerülete Debrecen Br egyoldalas ovális plakett, hátoldalon LUDVIG BPEST gyártóu jelzés (44x31,5mm) T:2,2- patina  Hungary 1931. 1921-1931 Hungarian Scout Association in Debrecen commemorative Br plaque. Sign: József Csanak (44x31,5mm) C:XF,VF patina
30475.

Csanak József (1887-1946) 1931. "1921-1931 Magyar Cserkész Szövetség IX. Kerülete Debrecen" Br egyoldalas ovális plakett, hátoldalon "LUDVIG BPEST" gyártóu jelzés (44x31,5mm) T:2,2- patina Hungary 1931. "1921-1931 Hungarian Scout Association in Debrecen" commemorative Br plaque. Sign: József Csanak (44x31,5mm) C:XF,VF patina

3 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium jelzett Ag emlékérem (24,86g/0.800/42.5mm) T:2 Adamo SF1
30476.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" jelzett Ag emlékérem (24,86g/0.800/42.5mm) T:2 Adamo SF1

4 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium Ag és Br emlékérem pár (24,84g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo SF1
30477.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,84g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo SF1

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF