19001. 317. Closed Online auction Jewellery
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Ezüst(Ag) zománcozott gyászkarkötő, jelzett, sérült, 5,5x6,5 cm, bruttó: 13,3 g
Photo of the item taken by : vörös_iván