Books: Technics

Number of items: 41

15663.

10 000 HUF
27,03
29,41
15664.

4 000 HUF
Rejtő Sándor A papiros tartósságának megállapítása. 52 darab, a szöveg közé nyomott ábrával. Bp. 1891. Pesti ny. 96 l. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy szennylap hiánnyal, jó állapotban.
15665.

4 000 HUF
Rühl Lajos: Hajózástan III. kötet. Bp.,1967, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 350 példányban.
15666.

1 400 HUF
KA-26 Helikopter Műszaki Üzemeltetési Utasítása III. kötet. Fordította és szerk.: Erdész László. (Bp.),1976,Repülőgépes Szolgálat. Műbőr-mappában, intézményi bélyegzővel, az utolsó lap szakadt, maszatos. Megjelent 300 példányban.
15667.

4 000 HUF
TU-154 B, TU-154-B2 repülőgép üzemeltetési és műszaki karbantartási utasítás. 5/3 könyv. Hidraulikus berendezések. Ford.: Köves Péter. Szerk.: Varga Lászlóné. Bp.,1979, MALÉV Technológiai Osztály. Műbőr-mappa, intézményi bélyegzővel.
15668.

2 800 HUF
7,57
8,24
Jean Vivié: A filmtechnika története és fejlődése. Bp., 1961, Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel. Készült 300 példányban, érdekes bejegyzéssel.
15669.

1 600 HUF
Franz Anton von Marcher: Beyträge zur Eisenhütten-Kunde als ein Versuch, die Eisen-Hüttenmännischen Kunst-Regeln durch Theorie und Erfahrungen näher zu berichtigen. VI. kötet 1. rész. Klagenfurt, 1807, Keinmayer & Kümel, 16+410 p.+4 kihajtható táblával. Korabeli papírkötés, viseltes borítóval, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, egy kijáró táblával, német nyelven./ Contemporary paperbinding, the cover in poor condition, with a damaged cover, and spine, in German language.
15670.

5 000 HUF
A VAZ-2101 és VAZ-2102 típusú gépkocsik javítási utasítása. Moszkva,é.n., V/O Avtoexport SZSZKSZ-Hungexpo. Kiadói félvászon-kötés, kopottas.
15671.

1 200 HUF
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., 1980. Műszaki .
15672.

1 000 HUF
2 db német nyelvű régi műszaki könyv: Doehlemann: Projective Geometrie (1898) Bautechnisches Taschenbuch. Kissé kopott vászonkötésben
15673.

800 HUF
P. P. Klimentov: Feladatüjtemény a földalatti vizek dinamikája köréből. Fordította: dr. Viczián István. Szerk.: Mazalán Pál. Bp.,1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 700 példányban.
15674.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF