Books: Religion

Number of items: 59

15724.

18 000 HUF
48,65
52,94
Bangha Béla - Ijjas Antal: A keresztény egyház története. 1-8. köt. Szerk-- Bp., 1937-1941. Pázmány Péter Irodalmi Társ. (Korda Rt. ny.). 1. Bangha Béla - Borbély Sándor: Az ősegyház. 303p., 4t. 2. Loschert Kázmér: Az egyházatyák kora. 270,[1]p., 8t. 3. Gálos László: Az egyház és a barbár népek. 320 p., 7t. 4. Félegyházy József: A középkor egyháza. 402p., 6t. 5. Ijjas Antal: A reneszánsz és a hitszakadás kora. 362,[5]p., 4t. 6. Csóka Lajos: A katolikus megújhodás kora. 346,[1]p., 4t. 7. Ijjas Antal: Az egyház és az uralkodói abszolutizmus. 120p., 4t.; Meszlényi Antal: Az egyház a forradalmak korában. 239p., 4t. 8. Ijjas Antal: A jelenkor egyháztörténete. 271p., 6t. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, eredeti védőborítókkal.. (8 db)
15725.

16 000 HUF
43,24
47,06
15726.

10 000 HUF
27,03
29,41
Paratitla In Tres Priores Libros Innocentii Cironii Ivris Vtrivsqve Professoris, Canonici, Et Ecclesiae, Ac Academiae Tolosanae Cancellarii Paratitla In Tres Priores Libros Decretalivm Gregorii IX. Vindobonae,1761, Typis Ioannis Thomae Trattner, Caes. Reg. Et Apost. Mai. Avl. Nec Non Incl. Ordinvm Infer. Avstr. Typogr. Et Bibliop. Foltos kemény borításban, restaurált példány.
15727.

Paratitla In Tres Priores Libros Innocentii Cironii Ivris Vtrivsqve Professoris, Canonici, Et Ecclesiae, Ac Academiae Tolosanae Cancellarii Paratitla In Tres Priores Libros Decretalivm Gregorii IX.
Vindobonae,1761, Typis Ioannis Thomae Trattner, Caes. Reg. Et Apost. Mai. Avl. Nec Non Incl. Ordinvm Infer. Avstr. Typogr. Et Bibliop. Foltos kemény borításban, restaurált példány.

5 000 HUF
15728.

8 000 HUF
15729.

10 000 HUF
27,03
29,41
15730.

5 000 HUF
15731.

5 000 HUF
15732.

8 000 HUF
15733.

5 000 HUF
Evangelia sammt den Episteln oder Lectionen auf alle Sonn- und Feyertäg des ganzen Jahrs mit beygefügten H(eil) Paßion Jesu Christi,... Tyrnau (Nagyszombat), 1774, [Typ. Tyrnaviensibus], 384 p. Korabeli egészbőrkötésben, a borítója kopott, sérült.
15734.

4 000 HUF
Dr. Martin Luthers Kirchen-Pastille Predigten über die Episteln für alle Sonn- und vornehmsten Festtage des ganzen Jahres, zur religiösen Erbauung in den Familien aller Stände. Dresden,é.n., Verlag christlicher Schriften Schoen & Krieger, o.J. Viseltes kiadói egészvászon kötésben.
15735.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF