Tétel

Description:

Magyar Dekameron I-V. kötet. Összeállította Hevesi József. Bp.,1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, a II. kötet címlapja foltos,rajta kis hiány, a III. kötet elülső előzéklapja foltos, kissé sérült,a címlapja foltos, rajta kis hiánnyal, négy kötetben magánkönyvtári címkével az elülső szennylapokon.

15 000 HUF
48,39 EUR, 55,56 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.