Number of items: 360

Szép Ernő: Régi kedvünk. Versek. Budapest, 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Javított papírkötésben, Első kiadás!
15860.

800 HUF
Kusztos Sándor: Vitéz Takács Mihály szomorú életének és hősi tetteinek története. Ambrózfalva, 1938, Vitéz Takács Mihály Emlékbizottság. Kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
15861.

1 000 HUF
[Gyöngyösi István:] Igaz barátságnak és szíves szeretetnek tüköre, mellyben meg-irattatik Philostenesnek és Florentinának egymáshoz-való hűséges szerelmek ... Buda, 1808, Landerer Anna. Foltos lapokkal, kötés nélkül.
15862.

1 000 HUF
Richard Heinersdorff: Die K.u.K. privilegierten Eisenbahnen 1828-1918 der Österreichisch-Ungarischen Monarchie. München, 1980, Goldmann. Német nyelven. Kiadói papírkötés./ Paperbinding, in German language.
15863.

1 600 HUF
15864.

4 000 HUF
15865.

3 400 HUF
9,19
10,00
Meyers Großes Konversations-Lexikon 1-23. kötet. Leipzig-Wien, 1907-1912, Bibliographisches Institut. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval és sérült gerinccel, a II. kötet sérült, német nyelven./ Half-leather-binding, with gilded spine, with worn cover, and damaged spine, the II. volumes cover damaged, in German language.
15866.

12 000 HUF
32,43
35,29
Tagore, Rabindranath: Az élet megismerése (Sadhana). [Bp.], [1921], Révai (Mesterművek). Félvászon kötésben, jó állapotban.
15867.

2 600 HUF
7,03
7,65
Oscar Wilde: De Profundis. Levél a börtönből. Bp., 1907, Aczél Testvérek. Átkötött, félvászon kötésben.
15868.

3 000 HUF
Vátszjájana: Káma-szutra. Bp., 1947, Barka. Kiadói egészvászon kötésben. Számozott (45/1000) példány. Gerince elvált a kötéstől.
15869.

2 000 HUF
Csite Károly: Árva libák és egyéb történetek a nagy háború idejéből. Bp., 1927, Pátria. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinc, ajándékozási bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
15870.

1 200 HUF
Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei I. kötet. Rajzok a társas életből, a család köréből, utivázlatok stb. Bp., 1880, Athenaeum, XVI+395+2 p. Modern kopottas félvászon-kötés, 94-95. oldal foltos, de egyébként jó állapotban. Csak I. kötet.
15871.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF