Number of items: 360

Hauff, [Wilhelm] - A kőszív és más mesék. A magyar ifjuság számára átdolgozta Z.Tábori Piroska. Byssz Róbert rajzaival. Bp., (1930,) Dante. Illusztrált kiadói félvászon kötésben
15836.

4 000 HUF
H. Sienkiewicz: Quo vadis?... Bp., é.n., Szent István Társulat. Illusztrált kiadói félvászon kötésben.
15837.

2 000 HUF
Molnár Ferenc: The plays of Ferenc Molnar, with a foreword by David Belasco. New York. 1929. Macy. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval, amely szakadozott
15838.

2 000 HUF
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15839.

800 HUF
15840.

2 400 HUF
Egyediné Könczey Sarolta: Ruhakötés-horgolás. Hogyan készítsünk kötött és horgolt ruhadarabokat pontos méretre. Kispest, 1941, Kultura. Második, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás jegyzettel.
15841.

2 000 HUF
Váth János: Ungok, nádak, rónavizek 1912-1924. h. n., é. n., Nemzedékek. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15842.

2 600 HUF
7,03
7,65
10
Ifjúságot képző ismeretek tára. Szerk.: Nagy Márton, Zimmermann Jakab. 4. köt. Bécs, 1842, Wallishausser J. B. özvegye. Megviselt későbbi vászonkötésben.
15843.

5 000 HUF
15844.

3 000 HUF
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Veszödelmek Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
15845.

2 800 HUF
7,57
8,24
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Tapasztalatok  Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
15846.

2 800 HUF
7,57
8,24
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A pesti úr. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben
15847.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF