Number of items: 360

15824.

6 000 HUF
19,23
21,98
15825.

12 000 HUF
38,46
43,96
Kolligátum, hét különféle munkából, közte ritkaságok is: Szana Tamás: A két kisfaludy. Bp.,é.n., Aigner Lajos, 119+1 p. Kerékgyártó Elek: Tompa Mihály költészete. Bp., 1879, Aigner Lajos, 151 p. Bayer Ferenc: Czuczor Gergely élete és költészete. Bp.,1879, Aigner Lajos, 208 p. Abafi Lajos: Mikes Kelemen. Bp., é.n., Aigner Lajos, 208 p.  Szigligeti Ede: Nemzeti Színházi Képcsarnok. Corvina Szépirodalmi Könyvtár. Pest, 1870, Corvina Könyvkiadó Társulat, Kertész József-ny., 128 p. Ritka! Egyetlen kiadás. (Francois) Guizot: Washington. Az Amerikai Egyesület Államok Köztársaságának megalapítása. Franciából fordították: Gyerőfy Gyula, és Szabad Imre. Pest, 1851, Emich Gusztáv, 116 p. Első magyar kiadás. Ritka! Benne George Washington búcsúbeszédével. Dr. Váradi Antal (szerk.): Aesthetica dióhéjban. Az orsz. színészeti tanoda növendékeinek használatára.  Bp., 1881, Ijf. Nagel Otto, 46 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, de belül jó állapotban, névbejegyzésekkel.
15826.

12 000 HUF
38,46
43,96
15827.

6 000 HUF
19,23
21,98
15828.

6 000 HUF
19,23
21,98
15829.

2 000 HUF
6,41
7,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.