Number of items: 360

15811.

10 000 HUF
32,05
36,63
Talliss Illustrated Scripture History for the Improvement of Youth. 1. köt. London, é. n., London Printing and Publishing Company. Díszes, kicsit sérült bőrkötésben.
15812.

Tallis's Illustrated Scripture History for the Improvement of Youth. 1. köt. London, é. n., London Printing and Publishing Company. Díszes, kicsit sérült bőrkötésben.

11 000 HUF
35,26
40,29
Pápai Páriz Francisc(us) - Bod Petrus: Dictionarium latino-hungaricum... Tomus I-II (Cibinii). Nagyszeben, 1768 Samuelis Sárdi.. Modern egészvászon kötésben. Egy oldalon hiány.
15813.

16 000 HUF
51,28
58,61
Nagy Képes Világtörténet. Szerk.: Marczali Henrik. 1-12. köt. Bp.,é.n., Franklin-Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas gerinccel, a 2. kötet gerince sérült, az 5. kötet hiányzik.
15814.

18 000 HUF
57,69
65,93
A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér.  I-II. kötet: Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János, Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza.  Bp.,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kis kopásokkal a gerinceken, jó állapotban.
15815.

16 000 HUF
51,28
58,61
Magyar Dekameron I-V. kötet. Összeállította Hevesi József. Bp.,1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, a II. kötet címlapja foltos,rajta kis hiány, a III. kötet elülső előzéklapja foltos, kissé sérült,a címlapja foltos, rajta kis hiánnyal, négy kötetben magánkönyvtári címkével az elülső szennylapokon.
15816.

15 000 HUF
48,08
54,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.