Books: History

Number of items: 177

15241.

3 200 HUF
8,65
9,41
15242.

5 000 HUF
15243.

4 000 HUF
15244.

4 000 HUF
15245.

4 000 HUF
15246.

5 000 HUF
Tolnai Gábor: Régi magyar főurak. Életforma és műveltség az újkorban. Bp.,(1939), Magyar Történelmi Társulat, 176 p. Kiadói félvászon-kötés, képek nélkül.
15247.

2 000 HUF
15248.

3 600 HUF
9,73
10,59
15249.

2 600 HUF
7,03
7,65
Karácson Imre dr. (szerk.): A Rákóczi-emigráczió török okmányai. 1717-1803. Bp., 1911, Magyar Tudományos Akadémia.  Gerincnél kissé szakadt kiadói papír kötésben.
15250.

2 000 HUF
Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Bp., 1891, Magyar Történelmi Társulat (Magyar Történelmi Életrajzok). Kissé kopott vászonkötésben.
15251.

1 600 HUF
Vegyes Erdély témájú könyvtétel, 3 db:  Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.  Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.  Tamási Áron: Szülőföldem. Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15252.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF